;
coinex

پخش زنده رئال مادرید منچستر سیتی 14 اردیبهشت 1401 [+ساعت پخش]

پخش زنده رئال مادرید منچستر سیتی 14 اردیبهشت 1401 را در این نوشتار دنبال کنید. در جدیدترین مطلب ورزشی تکراتو پخش زنده رئال مادرید منچستر سیتی را برایتان در این نوشتار قرار داده‌ایم.

تماشای پخش زنده فوتبال لیگ قهرمانان اروپا از تکراتو این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده رئال مادرید منچستر سیتی امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن پخش فوتبال رئال مادرید منچستر سیتی به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی رئال مادرید منچستر سیتی را از تکراتو تو دنبال کنید.

در ادامه با ما در تکراتو همراه باشید تا پخش زنده مسابقه رئال مادرید منچستر سیتی را تماشا کنید.

پخش زنده رئال مادرید منچستر سیتی 14 اردیبهشت 1401

رئال مادرید در بخش زیادی از دیدار رفت، در تعقیب منچسترسیتی بود ولی به نحوی توانست خودش را در بازی نگه دارد و حالا اختلاف دو تیم فقط ۱ گل است. آن‌ها پس از قطعی کردن قهرمانی خود در لالیگا در نهایت اعتماد به نفس سراغ این بازی می‌آیند و آن طور که آنچلوتی گفته است به دنبال یک شب جادویی دیگر در سانتیاگو برنابئو خواهند بود. رئال مادرید در کل این فصل فقط ۳ بار در بازی‌های خانگی شکست خورده است.

پخش زنده رئال مادرید منچستر سیتی 14 اردیبهشت 1401
پخش زنده رئال مادرید منچستر سیتی 14 اردیبهشت 1401, پخش زنده رئال مادرید منچستر سیتی, رئال مادرید منچستر سیتی 14 اردیبهشت 1401, پخش زنده فوتبال, پخش زنده لیگ قهرمانان اروپا, لیگ قهرمانان اروپا, پخش زنده مسابقه رئال مادرید منچستر سیتی, پخش آنلاین بازی رئال مادرید منچستر سیتی,

از طرف دیگر منچسترسیتی فصل قبل در سانتیاگو برنابئو بر لوس بلانکوس غلبه کرد و تیم پپ گواردیولا همچنین از دسامبر گذشته، در هیچ مسابقه خارج از خانه‌ای نباخته است. آن‌ها برخلاف حریف خود، حتی اگر در ظاهر چنین چیزی را انکار کنند، نیمی از تمرکز خود را به کورس قهرمانی لیگ برتر با لیورپول معطوف کرده‌اند و این می‌تواند برای نماینده انگلیس در مصاف با سحرآمیزترین تیم اروپا خطرناک باشد.

ساعت رئال مادرید منچستر سیتی کی است؟

ساعت بازی دو تیم منچستر سیتی و رئال مادرید نیز 23:30 به وقت ایران است. پخش زنده این بازی جذاب را می‌توانید از طریق لینک‌های زیر به طور زنده دنبال کنید.

پخش زنده رئال مادرید و منچستر سیتی

توجه: لینک ها سالم و تست شده هستند. شما لازم است پنجره‌های پاپ‌آپ تبلیغاتی را ببندید و از تماشای بازی لذت ببرید! 

 

پخش زنده رئال مادرید منچستر سیتی 14 اردیبهشت 1401 از شبکه ۳

پخش زنده رئال مادرید منچستر سیتی 14 اردیبهشت 1401 از beIN Arabic

پخش زنده رئال مادرید منچستر سیتی 14 اردیبهشت 1401 از beIN Sport EN

 

پخش زنده سایر بازی های امروز را می‌توانید از صفحه پخش زنده تکراتو دنبال کنید.

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |


ارسال نظر