;
coinex

خبری خوب برای علاقه مندان به بررسی و مقایسه قیمت ها و خرید اینترنتی

اپلیکیشن «قیمت یاب» برای آگاهی از بهترین قیمت محصولات بازار به رایگان عرضه شد

اپلیکیشن «قیمت یاب»  برای آگاهی از بهترین قیمت محصولات بازار به رایگان عرضه شد

«قیمت یاب» نام یک ابزار و اپلیکیشن موبایل است که در تاریخ 4 اسفند ماه و به صورت رایگان به بازار عرضه شده است تا کاربران و سایر علاقه مندان به بررسی و مقایسه قیمت محصولات بازار را به راحتی از بهترین قیمت محصولات فروشگاه های اینترنتی معتبر و رسمی در سطح کشور مطلع نماید.

احسان داودی، بنیانگذار مجموعه قیمت یاب با بیان این خبر و با تاکید براینکه در عصری زندگی می کنیم که خرید از فروشگاه های اینترنتی رایج شده ولی انتخاب محصول مناسب و بررسی و مقایسه قیمت ها از هر زمان دیگری مشکل تر است، به اهمیت استفاده از چنین ابزارهایی اشاره کرد و افزود: «لحظه ای درنگ کنیم و به دور و بر خود نگاهی بیندازیم. هر روز صبح که از خواب بیدار می شویم تا انتهای روز در معرض انواع تبلیغات فروشگاه های اینترنتی هستیم. همه اینها در اثر پیشرفت تکنولوژی و ورود آن به عرصه های مختلف زندگی ایجاد شده. بهتر است  با انتخاب آگاهانه و صحیح در خریدهای اینترنتی خود، در هزینه ها به شکل قابل توجهی صرفه جویی کنیم. ما نیاز داریم که از منبعی معتبر به بهترین قیمت ها و خدمات دسترسی داشته باشیم. ما میتوانیم با استفاده از ابزار مقایسه همراه قیمت یاب به این مهم دست یابیم.»

وی با اشاره به اینکه ایده ابتدایی این سرویس حدود دو سال پیش به ذهن او خطور کرده و برای آن تحقیقات زیادی انجام داده است، تصریح کرد: «اما فرصت پیاده سازی اپلیکیشن موبایل آن در این دوسال مهیا نشده بود تا اینکه از اوایل آبان ماه تمام توان خود را برای پیاده سازی بر روی آن متمرکز کردیم و در آغاز اسفند ماه آماده عرضه شد.»

مدیر پروژه قیمت یاب یکی از چالش های پیش روی خود و همکارانش را تعامل نامناسب فروشگاه های اینترنتی در سطح کشور معرفی کرد و تاکید کرد: «البته این گفته من به این معنا نیست که فروشگاه ها از پروژه قیمت یاب استقبال نکردند، بلکه اتفاقا استقبال ها بسیار خوب و مناسب بود اما زمانی که کار به پرداخت هزینه برسد مطمئنا تعامل را با مشکلات زیادی روبرو می کند و این درحالی است که پروژه قیمت یاب بسیار کارآمد است و با توجه به ساختار آن این نوع ابزارها بهترین کانال توسعه مشتری در مقابل دیگر کانالهای سنتی و نوین بازاریابی موجود در دنیا هستند و به آنها اهمیت زیادی داده می شود اما متاسفانه در کشور ما هنوز جا نیفتاده است که البته آینده به سمت استفاده بیشتر از این ابزارها پیش خواهد رفت.»

وی در ادامه ازجمله مزیت های استفاده از قیمت یاب را در چند مورد اصلی برشمرد:

• مقایسه قیمت هر محصول بین فروشگاه های اینترنتی معتبر

• جستجو در محصولات مختلف بر اساس بودجه مشتری

 • به‌روزرسانی قیمتها هر سه ساعت یکبار

• امکان به اشتراک گذاری بهترین قیمت ها با دیگران

• بررسی نمودار تغییر قیمت محصولات مختلف

• امکان اضافه کردن محصول به لیست علاقه مندی ها برای بررسی قیمت هر محصول در آینده

• ارسال تغییرات قیمت محصول به ایمیل و گوشی همراه

• امکان تنظیم هشدار قیمت مورد نیاز برای هر محصول

• و …

گفتنی است، علاقمندان می توانند برای اطلاعات بیشتر و دانلود این نرم افزار به وبسایت پروژه قیمت یاب به آدرس gheymatyab.com مراجعه نمایند.

همچنین برای دریافت این اپلیکیشن میتوانید از کافه بازار اقدام نمایید.

.

.


عصر تکنولوژی، تکرا

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |


ارسال نظر