;
coinex

جدول قطعی برق امروز 17 شهریور 1400 همه استان ها

این نوشتار به بررسی جزئیات کامل جدول قطعی برق امروز 17 شهریور 1400 همه استان های کشور اختصاص دارد. برای اطلاعات دقیق تر تا پایان با ما همراه باشید.

همانطور که به مرور به فصل سرما و پاییز نزدیک می شویم، امیدواری ها به پایان قطعی های برق نیز ایجاد شده است. از سویی اما اخباری مبنی به کمبود گاز در زمستان 1400 نگرانی های عمده ای پدید آورده است. اما در حال حاضر مسئله اساسی کشور قطعی های برق است.

این در شرایطی است که از ابتدای خاموشی های پیوسته ای که از اواخر اردیبهشت ماه 1400 در سراسر کشور آغاز شد، مسئولین صنعت برق عمده علت قطعی ها را به گرمای هوا و مصرف بالای وسایل سرمایشی ربط می دادند. اما طبیعتا این روزها از مصرف اینگونه وسایل برقی کاسته شده است.

یکی از عللی که از ابتدای خاموشی ها مطرح شد و همچنان به قوت خود باقی است، مسئله ماینینگ ارزهای دیجیتال به طور قانونی و غیرقانونی است. مسئله ای که حال شاید بتوان با تامل بیشتری روی آن فکر کرد.

خوشبختانه شرکت های توزیع برق استانی و توانیر نیز در تنظیم، تدوین و انتشار این برنامه ها در مدت اخیر منظم عمل کرده اند. پس در ادامه با جدول قطعی برق امروز 17 شهریور 1400 با ما باشید.

جدول قطعی برق امروز 17 شهریور 1400

سالهاست که همواره و به تناسب رسیدن فصل گرما و اوج گرفتن مصرف برق در کشور، اعمال خاموشی های گاه و بیگاه را انتظار می کشیم. اما کمتر سالی اوضاع به وخامت تابستان 1400 بوده است.

به نظر افزوده شدن مصرف بالای وسایل سرمایشی به مسئله ماینینگ رمزارزها، در کنار معضلات مربوط به تامین سوخت نیروگاه ها، همگی در این اوضاع نابسامان نقش موثری داشته اند.

متناسب با افزایش دمای هوا و افزایش مصرف برق در کشور، این خاموشی های نامنظم چندساعته نیز تا اواسط مرداد ادامه پیدا کرد و هنوز هم در برخی مناطق وجود دارد. حال به نظر می‌رسد این قطعی‌ها نسبت به اوایل کمتر و منظم‌تر شده است. در ادامه جدول قطعی برق امروز 17 شهریور 1400 برای تمامی استان‌ها را بررسی می‌کنیم.

جدول قطعی برق امروز 17 شهریور استان تهران

برای پیگیری دقیق و به روز اطلاعات خاموشی پایتخت از صفحه ای که در اختیاراتان قرار خواهیم داد استفاده کنید. اطلاعات خاموشی استان تهران و مناطق گوناگونش از جمله شهرهای حومه ای پایتخت، به طور روزانه در این صفحه به روزرسانی می شود.

برنامه زمان بندی قطع برق 17 شهریور 1400 آذربایجان شرقی

با کلیک بر روی این لینک به صفحه اختصاصی وب سایت شرکت توزیع برق این استان هدایت می شوید. در اینجا نقشه استان آذربایجان شرقی به تفیکیک شهرستان ها و بخش ها را مشاهده می کنید. در اینجا برای اطلاع از زمان بندی خاموشی محل سکونت خود، روی نقشه شهرستان محل سکونت خود کلیک کنید.

جدول قطعی برق امروز 17 شهریور 1400 مشهد

برای اطلاع از جزئیات قطعی های برق در استان خراسان رضوی و شهرستان های آن از این صفحه در سایت شرکت توزیع برق خراسان رضوی استفاده کنید.

جدول قطعی برق امروز 17 شهریور 1400 اصفهان

جدول قطعی برق امروز 17 شهریور 1400

سخنگوی صنعت برق استان اصفهان گفته است که تا سه هفته آینده که بر اساس این مصوبه صنایع، برق مصرفی را کاهش می‌دهند قطعی برق نخواهیم داشت. البته اگر حوادثی اتفاق افتد یا موارد اضطراری ایجاد شود ممکن است ناپایداری‌ها و قطعی‌های موقت در شبکه ایجاد شود. از این رو، برای دسترسی به جدول قطعی برق امروز 17 شهریور 1400 شهرستان های اصفهان نیز توسط این شرکت به طور جداگانه منتشر شده است که می‌توانید از این صفحه استفاده کنید.

زمان بندی خاموشی 17 شهریور 1400 استان اردبیل

شرکت توزیع برق استان اردبیل جدول قطعی برق اردبیل 17 شهریور 1400 را منتشر کرده است. برای اطلاع از جزئیات این برنامه از این لینک استفاده کنید.

جدول قطعی برق امروز 17 شهریور 1400 البرز

جزئیات خاموشی استان البرز، شهر کرج و سایر شهرهای حومه آن را از این لینک در دسترس خواهید داشت. برنامه های خاموشی این استان به طور روزانه به روزرسانی می شود.

جدول قطعی برق امروز 17 شهریور 1400 استان کرمان

جزئیات قطعی برق استان کرمان برای 17 شهریور منتشر شده است. برای اطلاع از جدول خاموشی استان کرمان، می‌توانید به سایت شرکت توزیع برق استان کرمان مراجه کنید.

جدول قطعی برق امروز 17 شهریور 1400 یزد

اطلاعات خاموشی استان یزد نیز به طور مدون برای امروز منتشر شده است. اطلاعات زمان بندی خاموشی امروز 17 شهریور 1400 برای استان یزد را در ادامه بررسی کنید. برای دانلود فایل PDF این برنامه اینجا کلیک کنید.

برنامه قطع برق 17 شهریور 1400 چهارمحال و بختیاری

شرکت توزیع برق استان چهارمحال و بختیاری، اطلاعات خاموشی این استان و شهرستان های تابعه آن را منتشر کرده است. برای اطلاع از این برنامه به این صفحه در سایت توزیع برق چهارمحال و بختیاری مراجعه کنید.

برنامه خاموشی های 17 شهریور 1400 استان گیلان

با استفاده از این لینک به سایت شبکه توزیع برق استان گیلان بروید. در اینجا توضیحات کاملی با نام شهرستان ها وجود دارد که شما را درباره برنامه قطع برق گیلان 17 شهریور راهنمایی خواهد کرد.

برنامه زمان بندی خاموشی های امروز 17 شهریور 1400 استان فارس

اطلاعات خاموشی استان فارس نیز در قالب فایل اطلاعات زمان بندی خاموشی امروز 17 شهریور 1400 برای این استان منتشر شده است. برای دانلود فایل PDF خاموشی‌های این استان اینجا کلیک کنید. برای دسترسی به منطقه بندی و آدرس‌ها به سایت استان فارس مراجعه کنید.

برنامه زمان بندی خاموشی های امروز 17 شهریور 1400 قزوین

اطلاعات زمان بندی خاموشی امروز 17 شهریور 1400 برای استان قزوین منتشر نشده است. برای پیگیری ساعات خاموشی این استان می‌توانید از صفحه زمان بندی قطع برق قزوین 1400 استفاده کنید.

برنامه زمان بندی خاموشی های امروز 17 شهریور 1400 کردستان

زمان بندی خاموشی امروز 17 شهریور 1400 برای استان کردستان منتشر شده است که در ادامه می توانید آنرا بررسی کنید. برای اطلاع از این برنامه به این صفحه در سایت توزیع برق کردستان مراجعه کنید.

برنامه قطع برق 17 شهریور 1400 گلستان

جدول قطعی برق امروز 17 شهریور 1400

جزئیات برنامه خاموشی استان گلستان را از این لینک می توانید در دسترس داشته باشید. در اینجا جز جدول خاموشی گروه بندی ها، شما به اطلاعات خاموشی ها به تفکیک شهرستان و مناطق صنعتی نیز دسترسی دارید.

زمان بندی خاموشی امروز 17 شهریور 1400 مازندران

اطلاعات زمان بندی خاموشی امروز 17 شهریور 1400 استان مازندران منتشر شده است. برای کسب اطلاع از خاموشی، فایل PDF را از اینجا دانلود کنید.

برنامه زمان بندی قطع برق 17 شهریور 1400 آذربایجان غربی

برنامه زمان بندی خاموشی برای استان آذربایجان غربی و شهرهای تابعه توسط شرکت توزیع برق این استان منتشر شده است. برای اطلاع از این برنامه روی این لینک کلیک کنید.

برنامه قطع برق 17 شهریور 1400 بوشهر

جزئیات خاموشی بوشهر برای 17 شهریور نیز مشخص شده است. اطلاعات خاموشی در استان بوشهر و شهرهای آن را با استفاده از این لینک در دسترس خواهید داشت.

برنامه قطع برق 17 شهریور 1400 ایلام

با استفاده از این لینک شما به صفحه اختصاصی خاموشی ها در شرکت توزیع برق استان ایلام هدایت خواهید شد. در اینجا شما برنامه خاموشی های ایلام را به تفکیک شهرستان در دسترس دارید.

زمان بندی خاموشی های امروز 17 شهریور 1400 خراسان شمالی

جزئیات و اطلاعات خاموشی استان خراسان شمالی به مرکزیت بجنورد را با شهرستان های تابعه اش در این لینک مشاهده کنید.

زمان بندی خاموشی های امروز 17 شهریور 1400 خراسان جنوبی

اطلاعات و جزئیات برنامه خاموشی استان خراسان جنوبی و شهر بیرجند به طور روزانه به روز رسانی خواهد شد. اطلاعات و جزئیات مربوط به هر روز را از این لینک مشاهده کنید.

برنامه قطع برق 17 شهریور 1400 هرمزگان

این لینک مربوط به صفحه اختصاصی خاموشی های استان هرمزگان است. در اینجا شما با استفاده از اطلاعات موجود از خاموشی محل کار یا سکونت خود مطلع خواهید شد.

بیشتر بخوانید:

نظر شما در خصوص زمان بندی خاموشی امروز 17 شهریور 1400 چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با تکراتو به اشتراک بگذارید.

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |


ارسال نظر