coinex
otetmarket
راهنمای خرید تکراتو

معاون وزیر صمت معتقد است فیلتر اینستاگرام تاثیری در درآمد مردم ندارد

معاون وزارت صنعت، معدن و تجارت با اشاره به اختصاص تنها 3 درصد از تجارت الکترونیک به اینستاگرام گفت فیلتر اینستاگرام تاثیری بر درآمد مردم ندارد !

طی هفته‌های اخیر شاهد مشکلات گسترده‌ای در حوزه فعالبت کسب وکارهای اینستاگرامی بودیم که با ادامه روند فیلترینگ نیز به نظر می‌رسد این مشکلات همچنان وجود خواهند داشت. علیرضا شاه‌میرزایی؛ معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت آمارهای منتشر شده در خصوص میزان کسب‌وکارهای تعطیل شده را اشتباه خواند و گفت این آمارها هیچ پایه و اساسی ندارند. وی همچنین در سخنان خود افزود: «از طرف دیگر برخی در خصوص مشکلات کسب‌وکارها ساده‌انگاری می‌کنند و راه‌حل‌های سطحی ارائه می‌دهند که کار هر دو طرف اشتباه است».

بیشتر بخوانید: ضرر قطعی اینترنت تا امروز 80 هزار میلیارد تومان ؛ نابودی بیش از 250 میلیون فرصت شغلی [بروزرسانی 30 مهر]

فیلتر اینستاگرام تاثیری در درآمد مردم ندارد!

معاون وزارت صنعت، معدن و تجارت در گفته‌های خود به میزان فروش تجارت الکترونیک و کسب‌وکار مجازی در کشور اشاره کرد و گفت: میانگین میزان فروش تجارت الکترونیک و کسب‌وکار مجازی در کشور در سال، چیزی حدود 1300 هزار میلیارد تومان است. وی همچنین افزود:

تجارت الکترونیک صدها زیرشاخه دارد و کسب‌وکارهای فعال در اینستاگرام فقط 3 درصد تجارت الکترونیک کشور را تشکیل می‌دهند. همچنین از افرادی که برخی آمارهای غیر واقعی را منتشر می‌کنند درخواست کردیم تا بگویند آمار بیکاری و تعطیلی کسب‌وکارها را چگونه محاسبه کردند، اما پاسخی ندادند.

 فیلتر اینستاگرام تاثیری در درآمد مردم ندارد

شاه‌میرزایی با انتقاد از ساده‌انگاری وضع موجود توسط برخی از مسئولین گفت: «در طرف مقابل برخی افراد قصد دارند مسئله را کوچک نشان دهند و بگویند هیچ مشکلی وجود ندارد. این در حالی است که مشکلات زیادی در این حوزه وجود دارد و با راهکارهای ساده نمی‌توان کسب‌وکارها را به استفاده از پلتفرم‌های داخلی ترغیب کرد. در واقع برای این که پلتفرم‌های داخلی آماده میزبانی از کسب‌وکارها شوند باید کمبودهای فنی آنها برطرف شوند و از لحاظ جذابیت فرهنگی و اجتماعی نیز ارتقا پیدا کنند.»

بیشتر بخوانید:

نظر شما در خصوص این نظریه که فیلتر اینستاگرام تاثیری در درآمد مردم ندارد، چیست؟ لطفا نظرات خود را در قسمت کامنت با تکراتو در میان بگذارید و اخبار تکنولوژی را با ما دنبال کنید.

راهنمای خرید تکراتو
ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |


ارسال نظر (8 نظر)

  بلاخره معاونه انقلابی هست چیکار میشه کرد

  پاسخ

  ۹ ملیون نفرو بیکار کردین میگین تاثیری نداشته؟ بره تو مفتخور نبایدم داشته باشه چه میفهمی اینستا چیه با اون قیافت. پلفترم داخلی هعع

  پاسخ

  متاسفم برای سیستم اداره کشور آدمهای بی سواد سکاندار ایران هستند

  پاسخ

  این دردمردم ونمیدونه من خودم ۴۰تاکارگرثابت دارم اگه اینستانباشه همگی بیکارن
  امثال من شهرخودم بالای هزارنفرهستن که هرکدام بالای ۴۰نفرکارگردارن یعنی بیکاری این تعدادکارگر

  پاسخ

  یک سال و نیم پیش رئیس جمهور از اینستا به نیکی نام برد و گفتن بستر عالی برای کسب و کار هست حتی دخترهام ازش خرید میکنن. حالا مقامات دولت، فیلترش میکنن و میگن بستر مناسبی نیست و اینجا کسب و کار بنا نکنید، پس چرا رئیس جمهور به ما اطمینان خاطر داد؟ میگفتن خوب نیست تا ما کسب و کار اونجا پایه ریزی نمیکردیم که راحت خرابش کنید و ۵ سال زحمت رو نابود کنید
  پلتفرم داخلی ۵ سال زمان نیاز داره تا آیا استقبال بشه یا نشه، توی این مدت تکلیف کسب و کار یازده میلیون نفر چی میشه؟

  پاسخ

  خدا نکند گدا معتبر شود

  پاسخ

  وقتی هر ادم بی سوادی میاد پستی میگیره همین میشه دیگه، خودش در حد سرچ کردن تو گوگل بلد نیست بعد میاد همچین حرفیو میزنه،،خوبه حالا اونایی که از این رآه درامد داشتن و خراب کردید زندگیشونو بیان فوحشت بدن؟ خدا وکیلی تو اصن ادمی ؟ دلقک،نون دولتو میخورئ حق دیگرانو میخوری بعد میای اراجیف میبافی،حرومت اون مالیاتی که مردم میدن که بعدش حقوق تو بشه.

  پاسخ

  این شخص میگه ۳درصد ولی مطبوعات میگن۸۳ درصد به راحتی میشه فهمید کی دروغ میگه

  پاسخ