;
coinex

اختلال شدید در اینترنت ایران بامداد 4 مهر 1402 [+عکس]

اختلال شدید در اینترنت ایران بامداد 4 مهر بازهم موجبات نارضایتی کاربران را فراهم کرده است. چرا این اختلالات پایانی ندارند؟

سال 1401 و 1402 را می‌توان بدترین سالهای ایران در تعداد و میزان اختلالات اینترنتی در تاریخ کشور و حتی شاید هم در دنیا دانست. این اختلالات به قدری است که کاربران در بسیاری از موارد حتی نمی‌توانند امور روزانه خود را از عملیات بانکی گرفته تا جست‌وجوهای اینترنتی، بدون دردسر انجام دهند. اما بازهم و برای چندمین بار در سال جاری شاهد اختلال شدید در اینترنت ایران بامداد 4 مهر بودیم که توسط نت‌بلاکس تشخیص داده و آمار آن منتشر شد.

بیشتر بخوانید: وزیر ارتباطات: اختلال و کاهش کیفیت اینترنت در ساعات پایانی شب ادامه خواهد داشت! [+ویدیو]

اختلال شدید در اینترنت ایران بامداد 4 مهر 1402

نت‌بلاکس (NetBlocks) به عنوان یک سازمان مردم‌نهاد، امنیت سایبری را رصد می‌کند و با استفاده از گزارش رسانه‌ها، ماژول‌های کد و ابزارهای سخت‌افزاری ترافیک، داده‌های شبکه را بررسی می‌کند.

بر اساس اعلام نت بلاکس، بامداد امروز (چهارم مهر ماه) اینترنت کشور برای سومین بار طی یک ماه اخیر دچار اختلال شد و به سطح ۸۲ درصد کاهش پیدا کرد.

اختلال شدید در اینترنت ایران بامداد 4 مهر 1402

گفتنی است؛ در سایت ایران سرور در توضیحاتی اعلام شده که پیرو نامه دریافتی از زیر ساخت، در روز سه‌شنبه مورخ چهارم مهر 1402 به علت انجام تغییرات برروی زیرساخت شبکه از ساعت 1 بامداد به مدت 8 ساعت با قطعی یا اختلال مواجه هستیم.

اختلال شدید در اینترنت ایران بامداد 4 مهر 1402

بیشتر بخوانید:

نظر شما درباره اختلال شدید در اینترنت ایران بامداد 4 مهر چیست؟ دیدگاه خود را در بخش کامنت‌ها با تکراتو در میان بگذارید و اخبار فناوری را با ما دنبال کنید.

.

منبع: سیتنا

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |


ارسال نظر