همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

روش های کسب درآمد از تلگرام ؛ آیا تلگرام ایرانیان را سرکار گذاشته است؟

روش های کسب درآمد از تلگرام متفاوت است. تاکنون بسیاری از افراد توانسته اند با استفاده از روش های گوناگون به کسب درآمد از این پیام رسان بپردازند.

به گزارش تکراتو، چندی پیش وزیر ارتباطات اعلام کرد که فضای مجازی و استفاده از پیام رسان ها باعث شده تا در دو سال گذشته چیزی حدود 200 هزار شغل ایجاد شود. در اینجا روش های کسب درآمد از تلگرام نیز یکی از مواردی است که باید مورد توجه قرار گیرد. هر چند گفته شده که روش های کسب درآمد از تلگرام  باعث سر کار گذاشتن ایرانی ها شده است.

بیشتر بخوانید: گفته های وزیر ارتباطات در مورد فیلتر شدن تلگرام در کشور

روش های کسب درآمد از تلگرام

در ادامه به بررسی روش های کسب درآمد از تلگرام در ایران می پردازیم. تاکنون ایرانی های بسیاری توانسته اند از طریق به درآمد برسند. با تکراتو همراه باشید!

ساختن ویدیوهای بامزه و گرفتن سفارش تبلیغ

یکی از روش های کسب درآمد از تلگرام ، ساختن ویدیوهای بامزه برای گرفتن سفارش تبلیغ است. اکنون از طریق گوشی‌های دوربین دار کلیپ‌های مختلفی می توان ضبط کرد و با امکانات مختلف آن را برای سایر افراد فرستاد. ساخت این کلیپ ها اکنون فقط برای خندیدن نیست بلکه منبع کسب درآمد نیز محسوب می شوند. افراد مختلف با ساختن یک کلیپ طنز یا آموزشی در حوزه های مختلف، موفق به گرفتن عضو یا فالوور می شدند و در ادامه می توانند با گرفتن پست های تبلیغاتی، کسب درآمد کنند.


بیشتر بخوانید: تعطیلی کانال تلگرام رئیس جمهور ! اولین قدم برای فیلترینگ تلگرام!


فروش مستقیم از تولید به مصرف

فروش مستقیم از تولید به مصرف نیز یکی از روش های کسب درآمد از تلگرام در ایران است. با ظهور شبکه های اجتماعی رد پای خرده فروشان هم پیدا شد. فروشندگان مجازی چند دسته بودند، دسته اول افرادی که ترجیح می‌دادند کنار مشتری‌های حقیقی، بازار دنیای مجازی را هم به دست بگیرند، دسته دوم هم دست فروشان و خرده فروشان بودند که در این فضا حضور پیدا کردند و دسته سوم کسانی بودند که پاره وقت کار می کردند یعنی این افراد آثار تولیدی خود را می فروختند.

شغل جدیدی به نام ادمین

ایجاد گروه ها و کانال های مختلف کار اطلاع رسانی را راحت کرده است. افراد با عضویت در کانال های اطلاع رسانی می توانند به راحتی به تمام موضوعات دسترسی داشته باشند. این امر باعث شد تا کاربران از حضور در سایت ها دست بکشند و فقط در تلگرام به دنبال اخبار باشند. این برای صاحبان کانال یک مزیت بود. در واقع مدیر کانال یا ادمین با افزایش تعداد مخاطبان کانال می توانست به کسب درآمد بپردازد. بنابراین یکی دیگر از روش های کسب درآمد از تلگرام حضور به عنوان مدیر بود.

برنامه نویسی ربات های تلگرامی

ربات نوعی حساب کاربری ویژه برای ارسال و دریافت اتوماتیک پیام است که کاربران می‌توانند دستورات گوناگونی را به این ربات ها ارسال کنند. وجود این ویژگی در تلگرام باعث شد تا بسیاری از افراد از این طریق نیز به کسب درآمد بپردازند. بنابراین برنامه نویسی ربات نیز یکی دیگر از روش های کسب درآمد از تلگرام است.

افزایش اعضای کانال

طرح ایجاد تراکم جمعیت در یک گروه یا کانال نیز یکی از روش های کسب درآمد از تلگرام توسط ایرانی هاست. بسیاری از افراد در ازای دریافت پول نسبت به افزایش اعضای یک کانال یا گروه اقدام می کنند. اعضا می تواند واقعی یا تقلبی باشد که به میزان پول پرداختی بستگی دارد.


بیشتر بخوانید: ممنوعیت استفاده از پیام رسان های خارجی در دستگاه های دولتی اعلام شد!


ایجاد شغل سین کار

اگر شما هم یک سین کار در تلگرام هستید، در واقع در حال استفاده از یکی از روش های کسب درآمد از تلگرام هستید. تعداد بازدید هر پست نیز برای کانال ها مهم است. به همین دلیل افرادی هستند که با فوروارد کردن پست ها در گروه های مختلف نسبت به افزایش تعداد بازدید پست ها اقدام می کنند.

سایر مشاغل کاذب

ساخت صفحات و آی دی با اسم اشخاص مشهور و یا سازمان ها و ارگان ها و در ادامه فروختن آنها به افراد و سازمان، شغل دیگر بسیاری از کاربران بود که با دریافت پول های هنگفتی آی دی یا صفحه را به فرد مورد نظر می فروختند.

 

بیشتر بخوانید:

.

منبع: mehrnews

آیا در زمینه ای تخصص و تجربه کافی را دارید؟ دانش خود را با کاربران تکراتو به اشتراک بگذارید. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

فیگار، فیلم، گیم و آرتارسال نظر