;
coinex

اینترنت را طوری قطع کنید که وصل نشود! تاکید همشهری بر تداوم فیلترینگ

تاکید همشهری بر تداوم فیلترینگ با یادداشتی از محسن مهدیان مدیرعامل این روزنامه خبرساز شده است. او مدعی است فیلترینگ باید ادامه پیدا کند!

مدیرعامل روزنامه همشهری؛ آقای محسن مهدیان در یادداشتی با تاکید بر لزوم فیلترینگ و محدودسازی پلتفرم‌ها نوشت: «آقایان مسئول راه همین است و لاغیر در رفتار‌های آشوب طلبانه؛ باید ذهن‌ها را از پیشروی دشمن آزاد کرد و نه صرفا خیابان ها»

بیشتر بخوانید: 2500 میلیارد تومان هزینه فقط برای قلق گیری روبیکا

تاکید همشهری بر تداوم فیلترینگ و مسدودسازی پلتفرم‌ها!

مدیرعامل روزنامه‌ی همشهری در ادامه نوشت: البته تدبیر باید جامع باشد؛ بستن پلتفرم‌ها و همزمان جایگزینی کامل آنها؛ آن‌هم نه به‌نحوی که با فیلترشکن باز شود… همزمان نیز جایگزینی بی‌عیب و نقص. اگر نداریم، بخریم. با کشور‌ها و شرکت‌هایی که حاضرند در چارچوب قوانین ما کار کنند، مذاکره کنیم.

 تاکید همشهری بر فیلترینگ

به نظر می‌رسد این روزها علاوه بر مسئولین، افراد دیگری نیز خواهان ادامه‌ی روند فیلترینگ و به تبع آن جلوگیری از حق دسترسی آزاد کاربران در فضای مجازی هستند. اما باید دید که دیدگاه عموم مردم در این رابطه چه خواهد بود؟

بیشتر بخوانید:

نظر شما در خصوص تاکید همشهری بر تداوم فیلترینگ چیست؟ لطفا نظرات خود را در قسمت کامنت با تکراتو در میان بگذارید و اخبار تکنولوژی را با ما دنبال کنید.

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |


ارسال نظر (2 نظر)

    تا کی اینترنت اینجوری قطع میمونه

    پاسخ

    واقعاً باید به حال این طور آدمها تأسف خورد

    پاسخ