فرادرس


مقداد آی تی
همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

بسته اینترنت هدیه ایرانسل ویژه نوروز و رمضان 1402 [+نحوه فعالسازی]

بسته اینترنت هدیه ایرانسل ویژه نوروز و رمضان 1402 بعد از معرفی بسته اینترنت ایرانسل مخصوص نوروز رونمایی شد.

ایرانسل بعد از معرفی بسته اینترنت هدیه ایرانسل ویژه نوروز 1402، یک بسته تخفیفی عید تا عید مخصوص نوروز تا پایان رمضان نیز معرفی کرده که مشترکین ایرانسلی می‌توانند از تاریخ 29 اسفند 1401 تا 3 اردیبهشت 1402 از آن بهره‌مند شوند.

بیشتر بخوانید: بسته های رومینگ ایرانسل برای نوروز 1402 با امکان استفاده در 50 کشور معرفی شدند

بسته اینترنت هدیه ایرانسل ویژه نوروز و رمضان 1402

اپراتور ایرانسل رسما از عرضه یک بسته تخفیفی ویژه تماشای محتوای موجود در لنز‌، روبیکا و فیلیمو خبر داد که در فاصله تعطیلات عید نوروز تا عید سعید فطر برای تمامی مشترکین این اپراتور در دسترس خواهد بود.

به گزارش تکراتو و به نقل از روابط عمومی ایرانسل، این شرکت با هدف تسهیل دسترسی به محتواهای سرگرم کننده در ایام نوروز و رمضان 1402، برای تمام مشترکین دائمی و اعتباری خود یک بسته اینترنت تحفیفی تا سقف 10 گیگابایت عرضه می‌کند.

بسته اینترنت تخفیفی ایرانسل ویژه نوروز و رمضان 1402 معرفی شد [+نحوه فعالسازی]

بسته‌های اینترنت ایرانسل که با تخفیف به مشترکان ارائه می‌شود، در فاصله ۲۹ اسفندماه تا ۳ اردیبهشت‌ماه 1402، در قسمت پیشنهادهای ویژه سوپراپلیکیشن «ایرانسل من» و همچنین با شماره‌گیری کد دستوری #۱۴۰۲* در دسترس کاربران قرار دارد و تا سقف ۱۰ گیگابایت برای مصرف در تلویزیون اینترنتی لنز، بخش فیلم و سریال در روبیکا و سرویس VOD فیلیمو، قابل خریداری و استفاده است.

بسته تخفیفی ایرانسل که بر اساس میزان مصرف اینترنت کاربر در لنز، روبیکا و فیلیمو عرضه می‌شود، تا یک ماه پس از فعالسازی اعتبار دارد و کاربر می‌تواند با استفاده از آن همه محتواهای موجود در لنز، محتوای بخش فیلم و سریال روبیکا و محتواهای اشتراکی فیلیمو را با اینترنت تمام مشاهده کند.

برای استفاده از این بسته نیازی به خرید اشتراک پلتفرم‌ لنز و فیلیمو نیست و برای آن دسته از مشترکین ایرانسلی کاربرد دارد که برای تماشای محتواهای پلتفرم لنز و فیلیمو اشتراکی تهیه نکرده‌اند و یا مایل به تماشای فیلم و سریال از روبیکا هستند.

بیشتر بخوانید:

دیدگاه شما در خصوص بسته اینترنت هدیه ایرانسل ویژه نوروز و رمضان 1402 چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با تکراتو در میان بگذارید و اخبار تکنولوژی را با ما دنبال کنید.

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

ارسال نظر (9 نظر)

  کلا کار ایرانسل و همراه آخر شده کلاه برداری اگه هدیه است پس پول چیه خجالت بکشیوبکشید

  پاسخ

  آخه اینم شد اسمش هدیه؟

  پاسخ

  تا حالا از دزد کادو نگرفتم. مطمعنم تو این کارم می‌خوان کلاه مردم رو بردارن یا تا ناف کلاه رو سرشون بذارین

  پاسخ

  اصلا من از وقتی عید شده اصلا هدیه ای دریافت نمیکنم کلا بگم برای هیچ مناسبتی دریافت نمیکنم نمیدونم اینایی کع میگین راسته یا دروغ ؟
  تازه بسته ها برام گرون ترم شدن

  پاسخ

  فقط به‌مردم دروغ میگید ،؛ بسته های اینترنت گرون کردید همش به ضرر مردم
  هیچ وقت به نفع مردم کار نمیکنید

  پاسخ

  ایسگا کردین؟!

  اگه هدیس پس چرا باید پول بدیم هدیه بگیریم؟
  انقد پول نت میدیم یبارم شما هدیه درست و حسابی نمیدید؟

  پاسخ

  دزدای بی ناموس

  پاسخ

  با دسته کوراطرفین؟ لنزوروبیکاروی گوشیهامون نصب کنیم تاخوشگل بتونن دسترسی بکل گوشیمون داشته باشند؟نه اون اینترنتتون وخواستیم ن عیدی تونومقت ارزونی خودتون .صدسال سیاه ن لنز ن روبیکارونصب نمیکنیم.میگن توتله موشه پنیر مفتی راست میگن.ایرانسل و ازین ولخرجیا؟!!!

  پاسخ

  دمت گرم خوب گفتی.🌷🌷

  پاسخ