فرادرس


همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

طرح فروش کوییک خرداد 1402 ویژه متقاضیان سامانه یکپارچه فروش خودرو [+شرایط و قیمت]

طرح فروش کوییک خرداد 1402 ویژه متقاضیان سامانه یکپارچه اعلام شد. در این طرح دو خودرو کوییک آر و کوییک پلاس با شرایط ویژه به‌فروش می‌رسند.

طرح فروش کوییک ویژه متقاضیان سامانه یکپارچه که در اولویت‌بندی سال 1402 قرار دارند و در ماه گذشته، خودرو خود را به محصولات سایپا تغییر داده‌اند می‌توانند در این طرح فروش شرکت کرده و خودرو خود را با موعد تحویل 90 روزه دریافت کنند. البته در این طرح، سند خودرو به مدت یکسال نزد سایپا به امانت گذاشته خواهد شد.

سرمایه گذاری پرسود و تضمینی دلاری

بیشتر بخوانید: طرح فروش تارا اتوماتیک خرداد 1402 ویژه خریداران سامانه یکپارچه فروش خودرو [+شرایط، قیمت و موعد تحویل]

طرح فروش کوییک خرداد 1402 ویژه متقاضیان سامانه یکپارچه ابلاغ شد

سایپا با صدور اطلاعیه‌ای از آغاز تکمیل فرآیند ثبت‌نام متقاضیان کوییک آر و کوییک پلاس اتوماتیک خبر داد. در جدیدترین فروش فوق‌العاده سایپا سند خودرو به مدت یکسال در رهن این خودروساز است و هزینه‌های مرتبط به ترهین و فک رهن از متقاضی دریافت می‌شود.

طرح فروش کوییک ویژه متقاضیان سامانه یکپارچه ابلاغ شد

متقاضیانی کـه پیامـک امکـان واریـز وجـه بـرای آنها از طریـق سـامانه گـروه سـایپا ارسـال شده اسـت می‌توانند از روز دوشــنبه مــورخ ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ بــا مراجعه به سایت فروش اینترنتی سایپا یعنی آدرس https://saipa.iranecar.com/ با تکمیل اطلاعات شخصی و دریافت کد کاربری نسـبت بـه واریـز وجـه و ثبـت‌نـام اقـدام کنند.

متقاضیانی که اردیبهشت‌ماه در سامانه یکپارچه عرضه خودرو نسبت به تغییر سفارش خود از محصولات سایر خودروسازان به محصولات گروه سایپا اقدام کردند و درخواست خودروی کوییک آر و پلاس با گیربکس اتوماتیک با اولویت سال ۱۴۰۲ تائید شده است، می‌توانند در جدیدترین فروش فوری سایپا شرکت کنند.

شرایط مهم ثبت‌نام فروش فوق‌العاده سایپا 1402

 1. محدودیت کد ملی برای ثبت‌نام اعمال خواهد شد و هر کد ملی صرفاً مجاز به ثبت‌نام یک دستگاه خودرو است.
 2. حداقل سن متقاضیان خرید خودرو ۱۸ سال است.
 3. متقاضی طی ۴۸ ماه گذشته ثبت‌نام و صدور فاکتور خودرو نزد سایپا و طی ۲۴ ماه گذشته نزد ایران خودرو نداشته باشد.
 4. امکان ثبت‌نام برای متقاضیان دارای پلاک فعال انتظامی وجود ندارد.
 5. امکان صلح (خرید انصرافی) و انتقال خودرو به صورت وکالتی وجود ندارد.

بیشتر بخوانید:

دیدگاه شما در خصوص طرح فروش کوییک خرداد 1402 ویژه متقاضیان سامانه یکپارچه چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با تکراتو در میان بگذارید.

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

ارسال نظر (3 نظر)

  تا این لحظه حدود 1میلیون نفر شرکت کردند که هر کدام صد میلیون گرو گذاشته اند که می‌شود صدهزار میلیارد پول مردم که به دولت میرسه و اگه همین پولو به شرکت‌های چینی وام بدن ببین چه سودی عاید دولت میشه. همین ماشین 200میلیونی کوییک با پنجاه میلیون هم برای سایپا دو سال پیش تموم نشده تو پارکینگ مونده الان دارن غالب میکنن به این قیمت و فکر می‌کنیم خوش به حالمون.

  پاسخ

  خب چه کنیم انتخاب بین بدتر و بدترتر داریم دیگه . امروزه بدون وسیله هم نمیشه. اگ میگی نخریم تا قیمت بشکنه ک عمرا اگ این اتفاق بیفته اگرم بیفته باز مجدد متقاضی ایم و قانون عرضه تقاضا و افرایش قیمت. ما هم وطن محکومیم ب این مدل زندگی

  پاسخ

  سلام خسته نباشید ثبت نام مجدد کی میتونیم انجام بدیم؟ چند ماه دیگه سایپا سایتش باز میشه؟

  پاسخ