;
coinex

کاربران چت بات بینگ در 6 ماه یک میلیارد چت با هوش مصنوعی داشته‌اند!

با اعلام مایکروسافت، کاربران چت بات بینگ طی 6 ماه اخیر چیزی بالغ بر یک میلیارد چت با هوش مصنوعی داشته‌اند. این رقم میزان فراگیر شدن هوش مصنوعی را به‌خوبی نشان می‌دهد.

مایکروسافت در جریان برگزاری کنفرانس مطبوعاتی جدیدش گفت کاربران بینگ تاکنون یک میلیارد چت با سرویس هوش مصنوعی Bing Chat انجام داده‌اند. این سرویس بر پایه‌ی مدل زبانی بزرگ GPT-4 توسعه داده شده و سازوکارش مشابه ChatGPT است.

بیشتر بخوانید: زمان انتشار بروزرسانی بزرگ بعدی ویندوز 11 اعلام شد

تعامل بالای کاربران چت بات بینگ مایکروسافت

مایکروسافت اواسط بهمن سال گذشته نسخه‌ی جدید بینگ را رونمایی کرد. در آن زمان گفته شد بینگ به‌لطف هوش مصنوعی عصر جدیدی برای موتورهای جست‌و‌جو آغاز می‌کند. ثبت آمار یک میلیارد چت در بازه‌ی ۶ ماهه نشان می‌دهد که کاربران به‌شدت از بینگ استقبال کرده‌اند؛ باوجوداین، سهم گوگل از بازار موتورهای جست‌و‌جو همچنان بسیار بیشتر از بینگ است.

مایکروسافت در مراسم امروز از اضافه‌شدن سرویس DALL-E 3 به بینگ خبر داد (DALL-E سرویسی برای تبدیل متن به عکس است). جدیدترین نسخه‌ی DALL-E تصاویر بسیار باکیفیت‌تری می‌سازد و به یک‌سری قابلیت امنیتی برای جلوگیری از ساخت تصاویر غیراخلاقی نیز مجهز است.

بیشتر بخوانید:

نظر شما در مورد تعامل بالا و میزان چت کاربران چت بات بینگ مایکروسافت چیست؟ آیا شما هم جزء این دسته از کاربران هستید؟ نظرات خود را با ما به اشتراک گذاشته و اخبار فناوری را از تکراتو دنبال کنید.

.

منبع: زومیت

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |


ارسال نظر