همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

ترفندهای بالا بردن فالوور کلاب هاوس ؛ نحوه افزایش فالوور در Clubhouse چگونه است؟

این روزها کمتر کسی نام کلاب هاوس را نشنیده است. در این جستار در ادامه سلسله مقالات کلاب هاوس تکراتو به ترفندهای بالا بردن فالوور کلاب هاوس میپردازیم.

کلاب هاوس یک سرویس اجتماعی نوین با فلسفه و رویکردی نوین به فعالیت اجتماعی است. این سرویس البته تفاوت هایی نیز با سایر شبکه های اجتماعی دارد. این تقاوت ها بسیارند و از همان مرحله ثبت نام و ساخت حساب کاربری آغاز می شود.

درواقع باید گفت عضویت در کلاب هاوس به هیچ وجه ساده نیست. بلافاصله بعد از نصب کلاب هاوس نمی توانید از این سرویس استفاده کنید و همانطور که باید بدانید برای عضویت رسمی در این سرویس نیاز به دعوت نامه رسمی از یکی از اعضای اپلیکیشن دارید.

بعد از عضویت در اپلیکیشن نیز با فضایی آنقدر متفاوت مواجه می شوید که باید به خوبی با این سرویس و جزئیات آن آشنا شوید تا بتوانید با آن کار کنید. در ادامه و در سلسله مقالات آموزشی کلاب هاوس به ترفندهای بالا بردن فالوور کلاب هاوس خواهیم پرداخت.

ترفندهای بالا بردن فالوور کلاب هاوس

نحوه افزایش فالوور در Clubhouse چگونه است؟

در جستار پیش رو قصد داریم راهکارها و ترفندهای بالا بردن فالوور کلاب هاوس را به شما آموزش دهیم. کلاب هاوس کار خود را از سال 2020 آغاز کرد و با محبوبیت سریعی که به واسطه نام ایلان ماسک و سار چهره های شناخته شده یافت، به سرعت به ترندی مهم بدل شد و سوالاتی چون کلاب اپلیکیشن کلاب هاوس چیست، دعوتنامه کلاب هاوس چیست و مالک کلاب هاوس کیست مورد توجه قرار گرفت.

در این جستار راهکارها و ترفندهای بالا بردن فالور در کلاب هاوس را ارائه خواهیم داد. کلاب هاوس محصول چندماه اخیر نیست و کار خود را در سال 2020 آغاز کرده است. در ابتدا این سرویس تنها مورد استفاده سرمایه گذاران بزرگ و خطرپذیر بود و حالا جنبه عمومی یافته است.

تا پیش از این کلاب هاوس را عده زیادی را نمیشناختند. حالا در ابتدای سال 2021، بیش از 4 میلیون نفر از نسخه بتای این اپلیکیشن استفاده می کنند. این جمعیت شامل افراد معروف و شناخته شده ای چون بیل گیتس، ایلان ماسک، مارک زاکربرگ، اپرا وینفری، کوین هارت، الکسیس اوهانیان و موارد دیگری مانند این است. حضور این چهره های شناخته شده و فعالیت جدی آنها در کلاب هاوس، سبب شده تا میل برای عضویت در این سرویس بیش از پیش باشد. در نتیجه بحث ترفندهای بالا بردن فالوور کلاب هاوس نیز حائز اهمیت است.

در حال حاضر اما بحث محدودیت عضویت در کلاب هاوس سبب شده تا افراد فارغ از دغدغه دانلود کلاب هاوس اندروید، دانلود کلاب هاوس برای کامپیوتر و دانلود کلاب هاوس برای مک و لینوکس سعی در عضویت در این سرویس با خرید دعوتنامه کلاب هاوس و کد دعوت رایگان کلاب هاوس را داشته باشند.

البته فارغ از امکان استفاده و دانلود کلاب هاوس آیفون در حال حاضر و به لطف یک توسعه دهنده ایرانی امکان استفاده از نسخه غیررسمی کلاب هاوس برای کاربران اندروید وجود دارد. شما با دانلود کلاب هاوز (Clubhouze) برای اندروید میتوانید از تمام امکانات این سرویس جدید بهره مند شوید.

در تکراتو پیش از این به افرادی با بیشترین فالوور در کلاب هاوس پرداخته بودیم. حالا قصد داریم در جستار پیش رو برای فعالان جدید این سرویس راه و ترفندهای بالا بردن فالوور کلاب هاوس را آموزش دهیم.

ترفندهای بالا بردن فالوور کلاب هاوس

همانطور که باید بدانید طی مدت اخیر، کلاب هاوس طرفداران پرشماری پیدا کرده است و جایگاه ویژه ای در نظر کاربران دارد. حالا برای فعالان این سرویس سوالات زیادی درباره کلاب هاوس و کار با آن وجود دارد. البته آموزش کار با کلاب هاوس را به طور کامل و در جزئیات با مواردی چون تنظیمات کلاب هاوس، رفع مشکل کلاب هاوس، دیلیت اکانت کلاب هاوس و امنیت و هک کلاب هاوس بررسی کرده بودیم.

اما بخش مهمی از فعالیت های این اپلیکیشن به جذب فالوور بستگی دارد. اما به واقع برای جذب فالوور در کلاب هاوس چه باید کرد؟ نحوه بالا بردن فالوور در کلاب هاوس چگونه است؟ در ادامه قصد داریم ابعاد گوناگون و راهکارهای مختلف برای این امر را بررسی کنیم.

ترفندهای بالا بردن فالوور کلاب هاوس ؛ نحوه افزایش فالوور در Clubhouse چگونه است؟
آموزش افزایش فالوور کلاب هاوس

اگرچه این پلتفرم دارای بخش های گوناگونی و جدیدی است که شاید در نگاه اول تازگی  داشته باشد، اما کار کردن با آن چندان پیچیده و دشوار نیست. در این اپلیکیشن تنها از صوت برای برقراری ارتباط استفاده می شود و همه ارتباطات به صورت زنده و برخط است. اما همانطور که باید بدانید مجوز ورود به اپلیکیشن دریافت دعوتنامه از اعضای رسمی اپلیکیشن است.

در حال حاضر با محدودیت جدی عضویت در اپلیکیشن مواجهیم و این اپلیکیشن تنها برای کاربران iOS در دسترس است. این برنامه اما مانند شبکه هایی چون فیسبوک و اینستاگرام دارای قابلیت دنبال کننده و دنبال شوندگی است. موضوعی که در اندازه اینستاگرام در کلاب هاوس هم اهمیت یافته است. در نتیجه کاربران حالا محدود کلاب هاوس به دنبال افزایش فالوور و ترفندهای بالا بردن فالوور کلاب هاوس هستند. بر همین اساس در جستار پیش رو راهکارهای مختلفی که در این باره ممکن است را به شما آموزش می دهیم.

ترفندهای بالا بردن فالوور کلاب هاوس : خرید فالوور

در حال حاضر یک راهکار جدی که درباره نحوه بالا بردن فالوور در کلاب هاوس مطرح شده است و در بسیاری از نقاط جهان هم رایج استف خرید فالوور است. موضوعی که در ایران نیز نمونه های مشابهش یافت می شود. همانطور که چندی پیش و با جو فروش دعوتنامه کلاب هاوس در وب سایت هایی چون ebay ، فروش این دعوتنامه در پلتفرم های آگهی داخلی نیز رواج یافته بود، حال فروش فالوور کلاب هاوس نیز در بسیاری از وب سایت ها دیده می شود.

به مانند مورد قبل، در ایران نیز حالا وب سایت هایی با موضوع فروش فالوور کلاب هاوس پیدا می شود که اگر مایل به پرداخت هزینه باشید خود راهکار و از جمله ترفندهای بالا بردن فالوور کلاب هاوس است.

ترفندهای بالا بردن فالوور کلاب هاوس ؛ نحوه افزایش فالوور در Clubhouse چگونه است؟
آموزش افزایش فالوور کلاب هاوس

در توضیحات یکی از این وبسایت ها آمده که این وبسایت با افزودن قابلیت فروش فالوور کلاب هاوس امیدوار است:

بتواند کمک شایانی به کاربران این اپلیکیشن کند. کلیه فالوور های ارسالی واقعی و بدون ریزش بوده و سفارشات فالوور کلاب هاوس در جهت رضایت مندی کاربران عزیز، در نهایت سرعت و کیفیت انجام میگردند.

ترفندهای بالا بردن فالوور کلاب هاوس ؛ نحوه افزایش فالوور در Clubhouse چگونه است؟
آموزش افزایش فالوور کلاب هاوس

ترفندهای بالا بردن فالوور کلاب هاوس

البته بدون شک خرید فالوور تنها نحوه بالا بردن فالوور در کلاب هاوس نیست، بلکه راه های کم هزینه دیگری نیز برای این هدف وجود دارد. از جمله این موارد می توان به نکات زیر اشاره کرد:

فعالیت در حیطه تخصص

همانطور که باید بدانید کلاب هاوس یک اپلیکیشن پیام رسان صوتی است و در نتیجه ارتباطات صوتی در آن حائز اهمیت بالایی هستند. بنابراین اگر در زمینه ای توانایی سخنرانی دارید، هرگز از بیان آن غافل نباشید. چراکه می توانید علاقه مندان و طرفدارانی پیدا کرده و در نتیجه فالورهای خود را بیشتر کنید.

استفاده از ابزارهای اپلیکیشن

اعتماد به نفس داشته باشید و از برگزاری جلسات تخصصی، ایونت ها و یا راه اندازی روم های تخصصی نترسید. اگر داخل بسیاری از روم ها در کلاب هاوس شویم، خواهیم دید که بسیاری از افراد تنها برای ویزیت روم کلاب هاوس حضور دارند و فقط مشغول گوش کردن به صحبت کردن دیگران هستند و در بحث مداخله ای نمیکنند. یادتان باشد از صحبت کردن با دیگران و برقراری رابطه دوستانه غافل نشوید. اعتماد به نفس و خوش بیانی شما میتواند سبب جذب فالوور های بیشتری برای پروفایل کلاب هاوس شما شود. همچنین از آموزش ساخت روم در کلاب هاوس استفاده کنید.

پروفایل و بیو

در کلاب هاوس و در حال حاضر تنها بستر تبلیغاتی شما بیو و پروفایل و البته اطلاعاتی است که به اشتراک می گذارید. یک متن بیوگرافی کامل در پروفایل کلاب هاوس می تواند به شما در جذب افراد همفکر، علاقه مند یا مرتبط با کار شما کمک کند. توصیه های مربوط به بیو کلاب هاوس را پیش از این برایتان گفته بودیم. اما از بحث عکس پروفایل کلاب هاوس هم غافل نشوید.

فارغ از این توصیه می شود اینستاگرام، توییتر و هر شبکه اجتماعی دیگری که امکانش وجود دارد را به کلاب هاوس وصل کنید تا بتوانید رابطه سریع تر و کاملتری با افراد برقرار کنید.

در نهایت اما همچنان در صورتی که احساس نیاز می کنید، به جای ترفندهای بالا بردن فالوور کلاب هاوس می توانید روی خرید فالوور کلاب هاوس حساب باز کنید. اگر همه این مجموعه را با هم به کار بندید به سادگی به اهداف خود می رسید.

ترفندهای بالا بردن فالوور کلاب هاوس

بسیاری از مردم معتقدند که Clubhouse به زودی یکی از بزرگترین شبکه های اجتماعی خواهد بود. در این صورت ، شاید خوب باشد که بدانید چگونه می توان فالوور کلاب هاوس را جذب کرد. می توانید آنها را بخرید یا می توانید ساعت ها و ماه ها به ساخت فالوور خود بپردازید.

موفقیت در کلاب هاوس ممکن است شباهت های زیادی با اینستاگرام داشته باشد، چراکه استفاده ها از اینستاگرام و ابزارهای آن دقیقا همان امکاناتی است که کلاب هاوس در قالبی متفاوت ارائه میدهد. اما تفاوت کلاب هاوس در تازگی آن است.

ترفندهای بالا بردن فالوور کلاب هاوس ؛ نحوه افزایش فالوور در Clubhouse چگونه است؟
آموزش افزایش فالوور کلاب هاوس

در کلاب هاوس با روشی متفاوت می توان از صفر آغاز کرد و پیش از اینکه مانند اینستاگرام تعداد کاربران به میلیون و میلیارد برسد، برجسته شد و فالوور جذب کرد. حضور در اتاق ها و  فعال بودن بهترین راه ها برای رشد حساب Clubhouse شما و جذب فالور است که به طبع این روش دشوار و بسیار زمان بر است و لازم است زمان بیشتری را در روز برای صحبت کردن و حضور فعال در اتاق ها صرف کنید.

نحوه بالا بردن فالوور در کلاب هاوس

راه های عملی گوناگونی برای افزایش فالوور در کلاب هاوس وجود دارد. یک مورد جدی که به آن اشاره کردیم خرید فالوور بود:

ترفندهای بالا بردن فالوور کلاب هاوس ؛ نحوه افزایش فالوور در Clubhouse چگونه است؟
آموزش افزایش فالوور کلاب هاوس
  • در حال حاضر همانطور که اشاره کردیم امکان خرید فالوور کلاب هاوس وجود دارد و برخی پلتفرم هی داخلی به این مهم اقدام کرده اند. شما میتوانید با خرید تعدادی فالوور دیده شدن  اکانت خود را نیز تضمین کنید چراکه هم سرویس در صورت تعداد بالاتر فالوور به طور خودکار شما را پیشنهاد میدهد و هم افراد به دنبال کردن فردی که عدد فالوور بزرگتری دارد مایل ترند. این در ترکیب با سایر موارد در افزایش فالوور کلاب هاوس موثر است.
  • فارغ از این اگر بازهم دست به جیب شده و هزینه هایی را به اداره کنندگان اتاق ها بپردازید و بتوانید در اتاق های شلوغ صحبت کنید، دیگران شما را شناخته و میتوانند شما را دنبال کنند. البته این کار هم هزینه و هم زمان نیاز دارد.
  • با صحبت کردن در اتاق های مختلف و فعالیت مستمر در کفتگوهای در جریان می توانید خود را به نامی شناخته شده در حوزه تخصص خود تبدیل کنید.
  • اگر توانایی و استعداد خاصی در زمینه ای دارید هرگز زمان را هدر ندهید و اتاقی راه اندازی کنید و موضوع جذاب خود را برای کاربران این اپلیکیشن شرح دهید.

به طور خلاصه و همانطور که گفتیم به مانند اینستاگرام در کلاب هاوس نیز تعداد فالوور و اطلاعات بیو در جلب نظر افراد جدید بسیار موثر است. بدون شک اگر تعداد فالورها، بیوی خوب و یک عکس پروفایل خوب داشته باشید افراد در انتخاب پیج شما برای دنبال کردن کمتر تردید می کنند.

خرید فالوور یک راهکار است که میتوانید آنرا در نظر داشته باشید. اما همواره باید به این فکر کنید که این فالوورها را برای چه می خواهید و برای کار و حرفه و نوع فعالیت خود در کلاب هاوس برنامه ریزی داشته باشید.

تعداد فالوور های بالا در پروفایل کلاب هاوس امتیاز بسیار زیادی برای شما خواهد داشت، چرا که اینجا مانند اینستاگرام نیست که با پست و عکس های خود بتوانید نمایش اجرا کنید! بلکه تنها پروفایلی دارید که شامل نمایش تعداد فالوور ها، بیوگرافی و عکس پروفایل شما میشود. اینجاست که باید تمرکز خود را روی این سه مورد بیشتر کنید و با نحوه بالا بردن فالوور در کلاب هاوس آشنا باشید.

  • در ابتدای کار میتوانید یک عکس پروفایل مناسب و با کیفیت برای پروفایل خود انتخاب کنید، به دنبال بهترین عکس خود باشید.
  • پس از گذاشتن عکس در پروفایل میتوانید یک بیوگرافی کامل و جذاب را بنویسید، فکر کنید و مهارت هایی که دارید و برای دیگران جذاب است را حتما در بیوگرافی خود نمایش دهید. شلوغ کاری نکنید و متن های بیش از حد در بیوگرافی خود قرار ندهید؛ چرا که خارج از حوصله کاربر برای مطالعه آن خواهد بود!
  • پس از کامل کردن این دو بخش به دنبال افزایش فالوور های کلاب هاوس خود باشید. اگر نمیتوانید با روش های ذکر شده در پاراگراف بالا شروع به جذب فالوور کنید، حتما آن را خریداری کنید! چرا که آسانترین راه و بهترین راه برای افزایش فالوور های شما میباشد و طی کوتاه ترین زمان ممکن و بدون صرف هیچ هزینه ای فالوور های خود را به تعدادی که نیاز دارید افزایش میدهید.

کلاب هاوس و رقابت با اینستاگرام!

بدون شک اینستاگرام برترین شبکه اجتماعی حال حاضر و یکی از کاملترین آنهاست. هر روز نه تنها به تعداد کاربران این سرویس که به خدمات آن نیز افزوده می شود. نکته محور اما مدیامحور بودن اینستاگرام در مقایسه با ویس یا صدامحور بودن کلاب هاوس است.

تمام ارتباطات در اینستاگرام بر اساس تصویر و ویدیو شکل میگیرد ولی حال کلاب هاوس برنامه ای است که تنها امکان اشتراک گذاری صدا در آن وجود دارد و این تفاوت جدی کلاب هاوس با اینستاگرام است.

ترفندهای بالا بردن فالوور کلاب هاوس ؛ نحوه افزایش فالوور در Clubhouse چگونه است؟
آموزش افزایش فالوور کلاب هاوس

اینستاگرام امکان گرد هم آمدن جمعیت های پرتعداد سخنران و برگزاری سمینارهای آنلاین را با حضور شنوندگان پرتعداد نمیداد و نهایتا امکان لایوهای دو یا 4 نفره مهیا بود. اما حالا در کلاب هاوس وضعیت برای برگزاری وبینار مهیاست. این را از کوچ کاربران اینستاگرام به کلاب هاوس برای برگزاری وبینار نیز می توان دانست. در واقع کلاب هاوس به یک مکمل برای اینستاگرام تبدیل شده است و تمامی کاربران در این اپلیکیشن پروفایل اینستاگرام خود را به پروفایل کلاب هاوسشان لینک نموده اند.

پس با در نظر گرفتن ای مسائل، همانگونه که اینستاگرام به بستری برای درآمدزایی مستقیم بدل شده است، کلاب هاوس نیز با امکاناتی که دارد به همین سمت و سو در حرکت است و همانطور که خرید فالوور برای اینستاگرام رواج یاف، حالا این مورد برای کلاب هاوس نیز تکرار می شود.

طبیعی است که این فرایند به سرعت پیشرفت ما کمک زیادی خواهد کرد ولی نباید از فعالیت مفید در این شبکه اجتماعی غافل شویم. کاربران فضای مجازی در سراسر دنیا روز به روز در حال افزایش هستند. باید قبول کنیم که اکنون دنیای ارتباطات و تکنولوژی است و اگر بتوانیم توانایی و استعداد خود را در کاری که داریم، در این محیط اجتماعی به نمایش بگذاریم، بی شک به موفقیت بیشتری در کلاب هاوس خواهیم رسید.

برای آموزش های بیشتر درباره کلاب هاوس در پایان استفاده از آموزش ضبط صدا در کلاب هاوس، بلاک کردن در کلاب هاوسو کلاب هاوس در ایران را توصیه می کنیم. همچنین نگاهی به فیلترینگ کلاب هاوس در عمانو کشف یک باگ امنیتی در کلاب هاوس داشته باشید.

بیشتر بخوانید:

نظر شما در خصوص ترفندهای بالا بردن فالوور کلاب هاوس چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت ها با تکراتودر میان بگذارید.

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

فیگار، فیلم، گیم و آرتارسال نظر