coinex
otetmarket
راهنمای خرید تکراتو

جلسه معارفه تپسی در فرابورس 17 خرداد برگزار می‌شود

جلسه معارفه سهام تپسی هفته آینده مورخ 17 خرداد ماه در شرکت فرابورس ایران برگزار می‌شود. عرضه اولیه سهام این شرکت پس از برگزاری این جلسه آغاز خواهد شد.

طبق اطلاعیه منتشر شده توسط شرکت فرابورس ایران، جلسه معارفه شرکت پیشگامان فناوری و دانش آرامیس که با نام تجاری تپسی شناخته می‌شود، روز سه‌شنبه 17 خرداد ماه برگزار می‌شود. همچنین جلسه معارفه سهام تپسی و پاسخ به سوالات گزارش ارزش‌گذاری در این جلسه، روز بعد از معارفه یعنی در روز چهارشنبه مورخ 18 خرداد ماه، از تلویزیون اینترنتی واچار به صورت آنلاین پخش خواهد شد.

جلسه معارفه سهام تپسی

برگزاری جلسه معارفه سهام تپسی نشان می‌دهد که این شرکت در آستانه عرضه اولیه است. تجربه ثابت کرده که شرکت‌ها پس از گرفتن تایید عرضه و نزدیک شدن به عرضه اولیه، بلافاصله تاریخ جلسه معارفه خود را مشخص کرده و همچنین اطلاع‌رسانی می‌کنند.

جلسه معارفه تپسی در فرابورس 17 خرداد برگزار می‌شود

 

تپسی که یکی از شرکت‌های فعال در حوزه حمل‌و‌نقل است، به عنوان اولین شرکت استارتاپی، پاییز سال گذشته نمادش در بازار دوم فرابورس ثبت شد. در همان زمان اعلام شد که به محض افشای اطلاعات و همچنین تکمیل مباحث ارزشیابی، عرضه اولیه سهام شرکت تپسی، در فرابورس انجام خواهد شد. با این حال تا اواخر فروردین ماه خبری از عرضه سهام شرکت تپسی در بازار سرمایه نشد؛ اما مدیران این شرکت اعلام کردند که به احتمال زیاد عرضه اولیه سهام در سالی که به نام «اقتصاد دانش‌بنیان» نامگذاری شده است، صورت می‌گیرد.

میلاد منشی‌پور، مدیرعامل شرکت حمل‌و‌نقل تپسی تا قبل از این ماجرا نیز اعلام کرده بود که قرار است درآمد به دست آمده از عرضه اولیه در بازار و فروش سهام، برای توسعه زیرساخت‌ها و پیشرفت این شرکت و همچنین ورود به بازارهای جدید سرمایه‌گذاری شود.

بیشتر بخوانید:

نظر شما درمورد جلسه معارفه سهام تپسی و فروش سهام این شرکت در فرابورس چیست؟ لطفا نظرات خود را در قسمت کامنت با تکراتو در میان بگذارید.

راهنمای خرید تکراتو
ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |


ارسال نظر