;
coinex

محدودیت 140 کاراکتری توییتر تغییر نخواهد کرد

به گفته ی مدیر عامل توییتر، محدودیت 140 کاراکتری توییتر حفظ خواهد شد.

به گفته ی مدیر عامل توییتر، محدودیت 140 کاراکتری توییتر حفظ خواهد شد.

مدیر عامل و یکی از بنیانگذاران توییتر، جک دورسی تصریح کرده است که محدودیت 140 کاراتری این پلت فرم رسانه اجتماعی، تغییر نخواهد کرد. دورسی در مصاحبه ای در NBC بیان کرد.”این محدودیت باقی می ماند.” او توضیح داد و افزود که محدودیت 140 کاراکتری توییتر، ویژگی خوبی برای این پلت فرم است: “این محدودیت اختصار در جملات را فراهم می کند.”

سال گذشته پس از آنکه توییتر در ماه آگوست، محدودیت کاراکتر را برای پیام های مستقیم لغو کرد، شایعات تغییر محدودیت 140 کاراکتری توئیتر، شروع شد. شایعات دیده شده در ماه گذشته نیز دوباره جان تازه ای گرفتند و اعلام شد که تغییراتی در محدودیت 140 کاراکتری توییتر دیده خواهد شد. ولی دو روز پیش دورسی با رد این شایعه اعلام کرد که محدودیت 140 کاراکتری توییتر حفظ خواهد شد.

البته این هفته یک تغییر در توییتر ایجاد شده است. ترتیب نمایش توییت ها در توییتر بر اساس فید الگوریتمی، به جای ترتیب تاریخ، که قبلا نشان داده می شد، منتشر خواهد شد. تایم لاین الگوریتمی اولین بار در ماه فوریه معرفی شد و در آن زمان به صورت یک گزینه ی انتخابی بود؛ اما این هفته، مدل الگوریتمی برای تمام کاربران فعال شده است. بد نیست بدانید که با یک روش ساده می توان ترتیب فید توییتر را بر اساس تاریخ منظم کرد. این مدل نمایش توییت ها ممکن است محبوب تر باشد، برای روشن تر شدن این تغییر، می توان گفت، شبیه به تایم لاین فیس بوک کار می کند.

ماه گذشته زمانی که برای اولین بار معرفی شد، این گزینه ی انتخابی، با برخی اعتراضات روبرو شد و با هشتگ #RIPTwitter گسترش یافت، در واقع کاربران نگران تغییرات دیگر احتمالی شده بودند.

آقای دورسی در مصاحبه اش بیان کرد که: “ما تغییرات زیادی در حال اجرا داریم و همیشه علاقه مندیم که توییتر را بهتر از پیش گردانیم.”

تغییراتی که جک دورسی به آنها اشاره می کند، هنوز شناخته شده نیستند، اما در حال حاضر، حداقل، توییتر هنوز هم به عنوان جایی برای کوتاه نویسی اطلاعات و پاسخ ها باقی خواهد ماند.

.

با عضویت در کانال رسمی تکرا در تلگرام از آخرین اخبار روز تکنولوژی مطلع باشید.

.

منبع: techradar


عصر تکنولوژی، تکرا

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |


ارسال نظر