کوینکس
همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

آلکاتل دعوتنامه کنفرانس خود را در MWC 2017 ارسال کرد

آلکاتل، یکی از زیر مجموعه‌های شرکت چینی تی سی ال دعوتنامه‌های خود برای نمایشگاه MWC 2017 ارسال کرده است. این شرکت امسال از 5 گوشی ماژولار پرده برداری می‌کند

آلکاتل اقدام به ارسال دعوتنامه‌های خود برای رونمایی از جدیدترین محصولاتش در نمایشگاه MWC 2017 طی یک کنفرانس خبری کرده است.

مهاجرت به انگلستان و پرتغال

کنگره جهانی موبایل یا همان نمایشگاه MWC یکی از بزرگترین رویدادهای عرصه فناوری است که هر ساله با حضور شرکت‌های بزرگ در حوزه فناوری و تولید موبایل و تبلت برگزار می‌شود. شرکت‌های حاضر در این نمایشگاه همواره آخرین محصولات خود در حوزه گوشی‌های هوشمند و تبلت را به صورت رسمی در این نمایشگاه رونمایی می‌کنند. امسال نیز در نمایشگاه MWC 2017 برندهای زیادی همچون سونی، سامسونگ و ال‌جی قصد دارند از جدیدترین محصولات خود به صورت رسمی پرده برداری کنند.

نمایشگاه MWC 2017 قرار است از 27 فوریه (9 اسفند ماه) در شهر بارسلون کشور اسپانیا برگزار شود.

یکی از شرکت‌هایی که همچون قبل در این نمایشگاه حضور خواهد داشت، کمپانی چند ملیتی آلکاتل، یکی از زیر مجوعه‌های شرکت چینی تی سی ال است؛ یعنی همان شرکتی که گوشی‌های بلک بری را تولید می‌کند.

چندی پیش شرکت آلکاتل دعوتنامه‌های خود برای رونمایی از جدیدترین محصولاتش را در نمایشگاه MWC 2017 ارسال کرد.

آلکاتل، یکی از زیر مجموعه‌های شرکت چینی تی سی ال دعوتنامه‌های خود برای نمایشگاه MWC 2017 ارسال کرده است. این شرکت امسال از 5 گوشی ماژولار پرده برداری می‌کند

همانطور که قبلا برایتان گفتیم، این شرکت قرار است امسال با محصولاتی متحول کننده در 9 اسفند ماه وارد کنگره جهانی موبایل شود و از 5 گوشی هوشمند جدید که دارای طراحی ماژولار و بسیار نزدیک به گوشی موتورلا موتو زد آن دارند، رونمایی کند.

طبق اطلاعاتی که قبلا منتشر شده است، یکی از ماژول‌های این گوشی، یک پنل ال ای دی با رنگ‌های متفاوت است که زمان پخش موزیک می‌تواند رقص نور ایجاد کند که بسیار جذاب و دیدنی خواهد بود. همچنین گفتنی است که هنوز مشخص نشده آیا آلکاتل 5 تلفن هوشمند جدید خود را مبتنی بر سیستم عامل اندروید وارد بازار خواهد کرد یا دوباره به سراغ ویندوز فون رفته است.

بنابراین تا زمان برگزاری کنفرانس آلکاتل در بارسلون اسپانیا، شما می توانید دیدگاه خود را در خصوص این احتمالات، در قسمت نظرات به اشتراک بگذارید.

.

منبع: gsmarenaارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

ارسال نظر