کوینکس
همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

معرفی تلویزیون های NEXTGEN ؛ نسل جدید تلویزیون های QLED 8K سامسونگ

نسل جدید تلویزیون های QLED 8K سامسونگ معرفی شدند. تلویزیون های NEXTGEN برای سال 2020 با استفاده از تیونرهای ATSC 3.0 کیفیت و شفافیت به مراتب بالاتر از گذشته را هم در زمینه تصویر و هم در بخش صدا ارائه خواهند نمود.

شرکت سامسونگ اعلام کرد در تلویزیون‌های جدید QLED 8K خود برای سال 2020 از تیونرهای ATSC 3.0 استفاده خواهد کرد. این استاندارد جدید در حوزه پخش محتوا رزولوشن بالاتر، صدای طبیعی‌تر و تجربه تعاملی را در اختیار کاربران قرار داده و عصر جدیدی را در پخش برنامه‌های تلویزیونی از طریق آنتن‌های هوایی آغاز خواهد کرد.

آرون گروپس

هیوگان لی، مدیر بخش نمایشگرهای سامسونگ می‌گوید «سامسونگ همواره در مسیر تحول فناوری‌های خود در لوازم مصرفی گام برمی‌دارد تا بهترین تجربه ممکن از سرگرمی خانگی را برای آنها فراهم کند، پس طبیعی است که در این مسیر هم پیشگام باشیم».

او افزود «تلویزیون‌های NEXTGEN که به تیونر ATSC 3.0 مجهز هستند تجربه تصویری کاربران ما را در سری تلویزیون‌های QLED 8K برای سال 2020 ارتقا خواهد داد. برای ما هیجان انگیز خواهد بود که ایجاد این استاندارد جدید بتواند شرکای ما در حوزه پخش محتوا را به سمت تولید محتواهای جدید در اکوسیستم 8K هدایت کند. ما تازه در ابتدای راه هستیم و از اینکه پتانسیل کامل ATSC 3.0 را بشناسیم بسیار هیجان زده‌ایم».

تلویزیون های NEXTGEN ؛ نسل جدید تلویزون های QLED 8K سامسونگ

یکی از مزایای اصلی و پیشرفت‌های مهم در سری تلویزیون های NEXTGEN سامسونگ استفاده از استاندارد ATSC 3.0 به جای استفاده از استاندارد کنونی ATSC 1.0 است که پتانسیل دریافت و پخش محتوا تا رزولوشن 4K را دارد در حالی که در استاندارد کنونی حداقل امکان دریافت و پخش محتوای Full HD وجود دارد. به این ترتیب صاحبان تلویزیون‌های 8K سامسونگ مطمئن خواهند بود که در صورت پخش سیگنال هوایی برنامه‌های 4K، قابلیت دریافت و پخش آنها را خواهند داشت.

معرفی تلویزیون های NEXTGEN ؛ نسل جدید تلویزیون های QLED 8K سامسونگ

جدا از رزولوشن، تلویزیون های NEXTGEN تجربه صوتی کاربران هم ارتقاداده و واقعی‌تر می‌کند. قابلیت Multi-Channel Object Audio و Dialogue Enhancement در این سری از تلویزیون‌های سامسونگ، صدایی بلند و واضح را پخش می‌کنند که علاوه بر سیستم صدای ساراند معمولی، تجربه‌ای فراگیرتر برای کاربران فراهم می‌کند. این استاندارد همچنین با استفاده از اطلاعات بیشتر دریافتی، صدای نهایی را تقویت می‌کند.

سامسونگ سالهاست که در عرصه تلاش برای تولید برنامه‌های با رزولوشن بالا پیشتاز بوده است. این شرکت همچنین با Pearl TV و اتحادیه ملی پخش کننده های تلویزیونی (NAB) هم در زمینه قابلیت‌های جدید و بهبود انتقال سیگنال همکاری داشته است. این تلاش‌ها منجر به آن شده است که سامسونگ بهترین تجربه Ultra HD دنیا را در اختیار کاربران قرار داده و همزمان در اکوسیستم 8K هم به نوآوری ادامه دهد.

منبع: SAMSUNG

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

ارسال نظر