بهترین هولدر گوشی برای ماشین ؛‌ آشنایی با انواع هولدرهای موبایل!

این روزها و با وجود اپلیکیشن های مسیریاب،‌یکی از نیازهای افراد باید هولدر موبایل باشد. در این گفتار به بهترین هولدر گوشی برای ماشین خواهیم پرداخت.

حتما نباید راننده باشید یا در حین سفر که نیاز به استفاده از گوشی حین رانندگی داشته باشید. البته که منکر نیستیم که این روزها احتمالا متداول ترین استفاده از گوشی برای مسیریابی و مخصوص رانندگان تاکسی های اینترنتی است. احتمالا خیلی از ما نیز آشنایی مان با انواع هولدر به همین دوران برمیگردد.

اما خب استفاده از هولدر الزاما برای مسیریابی و مسافرکشی نیست. برای بسیاری احتمالا این نیاز پیش آمده است که حین رانندگی به گوشی دسترسی داشته باشند. البته که استفاده از گوشی در هر حالتی در حین رانندگی میتواند خطرافرین و نادرست باشد. اما بعضا شاید افراد ترجیح دهند که از گوشی استفاده کنند.

برای اینکار یکی از بهترین و احتمالا ایمن ترین راهها که در آن نیازی به در دست گرفتن گوشی نیست،‌ استفاده از هولدر موبایل است. برای انتخاب یک هولدر خوب اما شما با گزینه های بسیاری مواجه خواهید بود. کدام هولدر مناسب گوشی شماست، کدام در به نوع اتومبیل بستگی دارد و بهترین برندهای فعال در این حوزه کدامند؟ در بهترین هولدر گوشی برای ماشین به این سوالات خواهیم پرداخت.

بهترین هولدر گوشی برای ماشین

استفاده از اپلیکیشن های مسیریاب، جواب دادن یک تماس یا اس ام اس ضروری یا چک کردن بعضی نکات خاص میتواند از اساسی ترین مسائلی باشد که شما را به استفاده از گوشی حین رانندگی مجبور کند. البته که این استفاده ضروری و بسیار به جاست. چراکه اپلیکیشن های مسیریاب معمولا بهترین و کوتاه ترین مسیر را به شما نشان میدهند‌، راه های فرار از ترافیک و کوچه پس کوچه های فرعی را به خوبی در اختیار شما قرار خواهند داد.

اما یک مشکل عمده در این میان این است که طبق آماری که پلیس راهنمایی و رانندگی اعلام کرده، عدم تمرکز در حین رانندگی عامل شماره 1 در بیشتر تصادفات رانندگی در شهرهای بزرگ است. با توجه به محبوبیت بالای اپلیکیشن های مسیریاب، میتوانید حدس بزنید که استفاده از آن ها در حین رانندگی سهم عمده ای از مرگ و میر جاده ای را تشکیل میدهد.

نگهدارنده گوشی یا هولدر موبایل میتواند خطر عدم تمرکز در رانندگی را تا حد زیادی کاهش دهد. شما در حین کار کردن با این وسیله دیگر مجبور نیستید چشم تان را از مسیر بردارید و این یعنی تمرکز شما در رانندگی به خوبی حفظ میشود.

اگر یادتان باشد گفتیم که نبود تمرکز عامل شماره یک در تصادفات است و اگر وسیله ای بتواند حین رانندگی تمرکز ما را حفظ کند، کار بزرگ و مهمی کرده است. البته این تنها مزیت هولدر موبایل نیست. با تکراتو همراه باشید.

بیشتر بخوانید:

مزایای دیگر استفاده از هولدر گوشی هوشمند:

  • موبایل شما را از هرگونه آسیب و ضربه فیزیکی محافظت میکند
  • باعث میشود گوشی شما به جاهای خطرناکی مانند زیر پدال ها لیز نخورد
  • دید شما به مسیر جلو محدود نمیشود
  • دسترسی شما به گوشی موبایل آسان تر و سریع تر است

فکر میکنید انتخاب و خرید این وسیله جانبی حیاتی کار آسانی است؟ باید به شما بگوییم که خرید این وسیله به ظاهر ساده، یکی از سخت ترین کارهایی است که میتوانید انجام دهید. چرا؟

انواع هولدر گوشی برای ماشین

در ابتدا انوع نگهدارنده گوشی برای ماشین را به شما معرفی میکنیم. به طور کلی میتوان انواع هولدر گوشی برای ماشین را در چهار دسته بندی کلی قرار اد، به شرح زیر:

هولدر موبایل گیره ای

این نوع هولدرها با استفاده از گیره های نصبی، بر روی تیغه های کانال کولر خودرو نصب میشوند و معمولاً برای کولرهای مربعی و مستطیل شکل و مشبک مناسب تر هستند. موقعیت کناری این نگهدارنده ها باعث میشود تا دید شما هنگام رانندگی به هیچ وجه با اختلال روبرو نشود.

بهترین پایه نگهدارنده گوشی
بهترین پایه نگهدارنده گوشی

البته نصب کردن این هولدرها بر روی کانال میتواند برای زمانی که کولر یا بخاری ماشین شما روشن است و حرارت یا سرما به گوشی منتقل میشود. لبته معمولا ما فضای داخل خودرو را گرم یا خنک میکنیم و از برخورد باد گرم یا سرد به صورت و بدنمان اجتناب میکنیم. با این حساب میتوانیم درچه ای که گوشی بر روی آن نصب شده را ببندیم و از سایر دریچه ها استفاده کنیم.

بیشتر بخوانید:

نگهدارنده موبایل مکنده ای

محل نصب این هولدرها معمولاً به دو صورت روی داشبورد یا شیشه جلو راننده است و اتصال آن ها از طریق Suction cup یا چسبنده های مکنده ای تنظیم میشود. حواستان باشد که در هنگام خرید این نوع، حتماً از کیفیت بالای ساکشن کاپ ها اطمینان حاصل کنید چرا که قدرت این مکنده ها بعد از مدتی کم میشود و دیگر بر روی سطوح باقی نمیمانند.

بهترین پایه نگهدارنده گوشی
بهترین پایه نگهدارنده گوشی

همچنین این هولدرها اگر بر روی شیشه نصب شوند، ممکن است بخشی از دید راننده را مختل کنند. از مزایای هولدر های قابل نصب بر روی شیشه میتوان به فضای زیاد شیشه و داشبورد اشاره کرد. پس جای نگرانی وجود ندارد و خیلی سریع میتوان محل مناسب را پیدا کرد.

هولدر موبایل چسبی

به دلیل چسب قوی استفاده شده در این هولدرها، باید قبل از هر چیز از مکان نصب آن ها مطمئن شوید. زیرا بعد از نصب، جا به جایی یا برداشتن آن ها کار آسانی نیست. علاوه بر این ممکن است آثار باقیمانده چسب بر روی شیشه باقی بماند که این مورد برای خیلی ها ناراحت کننده است.

بهترین پایه نگهدارنده گوشی
بهترین پایه نگهدارنده گوشی

بیشتر بخوانید:

هولدر مغناطیسی گوشی موبایل

اگر از گیره، چسب و مکنده بگذریم، به هولدرهایی میرسیم که با قابلیت مغناطیسی خود، گوشی شما را محکم سر جای خود قرار میدهند. هولدر های مغناطیسی میتوانند هم بر بروی شیشه نصب شوند و هم بر روی دریچه کولر. تنها تفاوت هولدر های مغناطیسی با هولدر های گیره ای، استفاده سریع و آسان از گوشی در زمان برداشتن و قرار دادن بر روی هولدر است. یکی از سوالاتی که بسیاری از افراد در مورد این نوع اتصال میپرسند، این است که آیا استفاده از مغناطیس برای گوشی مضر است؟

بهترین پایه نگهدارنده گوشی
بهترین پایه نگهدارنده گوشی

در پاسخ باید بگوییم که خاصیت مغناطیسی این پایه های نگهدارنده به دلیل شدت پایین، هیچ خطری ندارد و شما میتوانید با خیال راحت از آن ها استفاده کنید. نکته ای که باید در مورد هولدرهای مغناطیسی بدانید این است که حتماً از قوی بودن مگنت استفاده شده در آن ها مطمئن باشید چراکه قدرت پایین مگنت باعث میشود با عبور از یک دست انداز، گوشی از هولدر جدا شده و به گوشی صدمه بزند.

بیشتر بخوانید:

بهترین هولدر گوشی برای ماشین

حال و پس از پرداختن به انواع هولدرها، قصد داریم شما را با برخی از بهترین هولدر گوشی برای ماشین آشنا کنیم. در این بخش فهرستی از بهترین نگهدارنده های موبایل را به شما ارائه میدهیم.

پایه نگهدارنده گوشی موبایل آرسون مدل AN23

پایه نگهدارنده آرسون(ARSON) برای گوشی‌های موبایل حداکثر تا سایز 6 اینچ مناسب است. در انتهای هولدر بادکش‌های بسیار قوی تعبیه شده که به صورت ثابت و مستحکم بر روی سطح مورد نظر شما قرار خواهد گرفت‏.‏ همچنین قسمت بالایی استند که گوشی موبایل را در خود جای می‌دهد دارای پوشش مناسب که از خط و خش موبایل جلوگیری می‌نماید و شما با استفاده از این هولدر می‌توانید تلفن همراه را با زاویه 360 درجه تنظیم نمایید.

بهترین پایه نگهدارنده گوشی
بهترین پایه نگهدارنده گوشی

این هولدر به عنوان یکی از بهترین هولدر گوشی برای ماشین قابلیت چرخش 360 درجه را داراست و میتوانید آنرا روی داشبرد یا به شیشه متصل کنید.

پایه نگهدارنده گوشی موبایل مدل M-360D

این هولدر موبایل جزو بهترین هولدر گوشی برای ماشین است که از جنس مگنت با وزن کم و ابعاد کوچک است. استفاده از این هولدر مناسب بروی داشبورد، شیشه و فرمان خودرو است که بدون مداخله در دید راننده به راحتی میتوان گوشی را بر روی هولدر قرار داده و برداشت.

بهترین پایه نگهدارنده گوشی
بهترین پایه نگهدارنده گوشی

این هولدر با مگنت بسیار قوی میتواند وزن اکثر گوشی ها تا سایز ۶ اینچ را تحمل کند. برای استفاده باید قطعه فلزی که در بسته محصول وجود دارد را در پشت گوشی نصب نمود(از روی اکثر قابهای نازک نیز مگنت کار میکند).

بیشتر بخوانید:

پایه نگهدارنده گوشی موبایل 360سیوول مدل MH-54

این هولدر از کارخانه هولدر سازی 360 سیوول دارای 12 آهنربای داخلی قوی از جنس elegant Iron میباشد و علت اصلی استفاده از این فلز به این دلیل میباشد که باعث جذب قوی تر گوشی میشود . Elegant iron به هیچ عنوان برای گوشی مضر نیست و میتوانید به مدت طولانی گوشی را روی هولدر قرار دهید ، این هولدر نیز به دلیل تعداد آهنربای بالا بسیار قوی بوده و گوشی از روی آن تکان نمیخورد.

بهترین هولدر موبایل برای ماشین
بهترین هولدر موبایل برای ماشین

از قدرت آهن ربا این هلدر که بگذریم به ویژگی دیگر هولدر میتوانیم اشاره کنیم که آن قابلیت افزایش طول هولدر به میزان دلخواه میباشد و قابلیت چرخش 360 در همه محور ها را دارا میباشد این هولدر به دلیل استفاده از پلاستیک سخت با کیفیت شکننده نمیباشد و میتوانید با خیال راحت از این هولدر مدت ها استفاده کنید . هولدر MH-54 قابلیت نصب روی شیشه ماشین ، داشبورد ، میز و یا جسم های دیگر میباشد.

پایه نگهدارنده و شارژر بی سیم گوشی موبایل مدل S5

شاید به نظر برخی بهترین هولدر گوشی برای ماشین مدل S5 باشد. پایه نگهدارنده S5 با قابلیت نصب داخل دریچه کولر علاوه بر نگهداشتن گوشی، قابلیت شارژ وایرلس گوشی‌های مجهز به فناوری شارژ بیسیم Qi را داراست. تمامی نیازهای شما برای اینکه بدون هیچ محدودیتی امکان تماشا و شارژ همزمان گوشی موبایل خود را در داخل خودرو در اختیار داشته باشید را قرار میدهد.

بهترین هولدر موبایل برای ماشین
بهترین هولدر موبایل برای ماشین

این پایه به وسیله کابلی که داخل بسته‌بندی آن قرار دارد به خروجی برق usb خودرو شما متصل میشود. دارای چشمی الکترونیکی است که با نزدیک کردن گوشی به آن باز شده و پس از قراردادن گوشی خود به خود بسته می‌شود. بنابراین کار شما را بسیار راحت می کند.

بیشتر بخوانید:

پایه نگهدارنده گوشی موبایل مدل JXCH02

پایه نگهدارنده گوشی موبایل مدل JXCH02 محصولی بسیار کاربردی و با کیفیت است که با خرید آن با یک تیر سه نشان می زنید. این محصول علاوه اینکه بر روی داشبورد و همچنین شیشه خودرو نصب می‌شود، امکان استفاده از آن بر روی دریچه کولر خودرو را نیز داراست. با توجه به طراحی صورت گرفته بسیار کارآمد می‌باشد.

بهترین هولدر موبایل برای ماشین
بهترین هولدر موبایل برای ماشین

این محصول در سه رنگ مشکی، طوسی و سفید بوده و بسیار ساده و شیک می باشد که می‌توانید از آن در داخل خودرو استفاده کنید. اگر به دنبال بهترین هولدر گوشی برای ماشین و از نوع ساده‌ آن هستید، این مدل به شما پیشنهاد می‌شود.

پایه نگهدارنده و شارژر بی سیم راوپاور مدل RP-SH010

با شارژر بی‌سیم راوپاور مدل «RP-SH010» یکی از بهترین هولدر گوشی برای ماشین است که با آن از قید و بند کابل‌‎های شارژ راحت می‌شوید و می‌توانید باتری گوشی موبایل یا دیگر دستگاه‌های مجهز به استاندارد شارژ بی‌سیم Qi را به طور بی‌سیم شارژ کنید. این شارژر ظاهری شبیه به نگهدارنده گوشی داخل اتومبیل دارد و کاربرد پایه نگهدارنده را هم را برای کاربر به همراه دارد.

بهترین هولدر موبایل برای ماشین
بهترین هولدر موبایل برای ماشین

بیشتر بخوانید:

پایه نگه دارنده گوشی راوپاور مدل Wireless Charger Car Holder

این محصول نه تنها یک پایه بلکه یک شارژر بی سیم است و داشتن آن شما را از خرید جدای هر دو محصول باز می دارد. همچنین مجهز به پایه گیره ای سیلیکون با ضخامت بالا است که با استفاده از این محصول دیگر نیاز به اتصال کابل به گوشی خود برای شارژ ندارید و تنها با گذاشتن گوشی روی هولدر به صورت اتوماتیک با توان 10 وات شارژ انجام شده و چراغ LED سبز رنگ روشن می شود.

بهترین هولدر گوشی برای ماشین
بهترین هولدر موبایل برای ماشین

البته به این نکته توجه کنید که این مدل بیشتر برای گوشی های iphone 8 /8 Plus /X ,Samsung S9/S9 Plus ,Samsung S8/ S8 Plus ,Samsung S7/ S7 Edge ,Samsung Note 5 مناسب میباشد.

پایه نگهداره و شارژر بی سیم توتو مدل CACW-027

این محصول از طریق گیره قرار گرفته در پشت خود به دریچه کولر متصل می شود و داخل پک این محصول یک پایه هم قرار دارد که می توانید از طریق آن این محصول را بر روی سطوح صاف مانند داشبورد متصل کنید و گوشی شما را به خوبی نگه می دارد. این مدل با قابلیت استفاده برای انواع گوشی ها، میتواند به عنوان بهترین هولدر گوشی برای ماشین شناخته شود.

بهترین هولدر موبایل برای ماشین
بهترین هولدر موبایل برای ماشین

بیشتر بخوانید:

.

منبع: techratoارسال نظر