فرادرس


همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

کاردانو و ریپل جایگاه خود را در مارکت کپ از دست دادند

حرکات قیمت روز بازار رمزارزها در دوشنبه گذشته را می‌توان به حمام خون تشبیه کرد. ارزش بازار کاردانو و ریپل در این روز یک پله به پایین سقوط کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

سرمایه گذاری پرسود و تضمینی دلاری

روز دوشنبه کابوسی تلخ برای کریپتوکارنسی‌ها به همراه داشت. برخی از پروژه‌ها از این نزول شدید قیمتی جان سالم به در بردند و بقیه رمزارزها نیز شاهد اصلاح شدیدی قیمتی بودند.

بدترین خبر روز دوشنبه به هواداران رمزارزهای کاردانو و ریپل اختصاص دارد. این دو رمزارز جایگاه ششمی و هفتمی خود در لیست بزرگترین رمزارزهای بازار را از دست دادند. بر اساس داده‌های CoinMarketCap، کاردانو به رتبه هفتم و ریپل به رتبه هشتم سقوط کرد.

جزئیات کاهش ارزش بازار کاردانو و ریپل

هر دو رمزارز کاردانو و ریپل از رقبای اصلی کسب رتبه برتر بزرگترین رمزارز دنیا به شمار می‌روند. این دو رمزارز 15 درصد از ارزش کل خود را در طول 48 ساعت گذشته از دست دادند. ارزش کل بازار کاردانو 3.2 میلیارد دلار و ریپل 2.6 میلیارد دلار کاهش یافت.

ارزش بازار کاردانو و ریپل کاردانو و ریپل جایگاه خود را در مارکت کپ از دست دادند

آیا این عملکرد برای یکی از بزرگترین و محبوب‌ترین پروژه‌های رمزارزی دنیا منصفانه است؟ آیا ریپل در حال حاضر قیمت پایین‌تری نسبت به ارزش واقعی خود دارد؟ پاسخ همچنان مشخص نیست.

در حال حاضر محرک‌های بسیار کمی برای تغییر روند نزولی به صعودی وجود دارند. محرک‌های فعلی نیز به نظر نمی‌رسد توانایی رشد قیمت کاردانو و ریپ را داشته باشند. به نظر می‌رسد اظهارات Edward Snowden درست باشد و هم اکنون سرمایه‌گذاری در رمزارزها گزینه‌ای مناسب به حساب نیاید. به عقیده اسنودن کاربران به جای سرمایه‌گذاری در رمزارزها می‌بایست از آن‌ها به عنوان روش پرداختی و انتقال پول استفاده کنند.

نظر شما درباره سقوط ارزش بازار کاردانو و ریپل چیست؟ لطفا نظرات خود را در بخش کامنت با تکراتو و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

منبع: u.today

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

ارسال نظر