کوینکس
همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

سریال The Handmaids Tale برای فصل ششم تمدید شد

هرچند هنوز فصل پنجم سریال سرگذشت ندیمه پخش نشده، اما شبکه هولو سریال The Handmaids Tale را برای فصل ششم و پایانی آن تمدید کرد.

مهاجرت به انگلستان و پرتغال

فصل پنجم سریال سرگذشت ندیمه قرار است از چهارشنبه این هفته پخش شود. اما پیش از آن، شبکه Hulu از تمدید سریال The Handmaid’s Tale برای فصل ششم خبر داد. به علاوه، این شبکه اعلام کرد فصل شش، فصل پایانی این سریال پرطرفدار خواهد بود.

بیشتر بخوانید: بهترین سریال های 2022

جزئیات بیشتر درباره‌ی سریال The Handmaids Tale

سرگذشت ندیمه یک سریال اقتباسی از رمانی به همین نام به قلم مارگارت اتوود، نویسنده برجسته کانادایی  بوده که دو فصل اول آن توانست مورد تحسین منتقدان قرار بگیرد. اما فصول 3 و 4 چندان مورد استقبال منتقدان قرار نگرفت.

احتمالا فصل 6 سریال سرگذشت ندیمه مانند فصل پیشین خود دارای 10 قسمت باشد. بروس میلر که وظیفه ساخت سریال را برعهده داشته، برای ساخت فصل پایانی سریال نیز بازخواهد گشت.

سریال The Handmaids Tale

با این حال، بازیگران فصل ششم سریال The Handmaids Tale هنوز مشخص نشده‌اند. در فصل پنجم این مجموعه، بازیگرانی همچون الیزابت ماس، جوزف فاینز، ایوان استراهاوسکی، آن داود، مکس مینگلا، سمیرا وایلی، او.تی. فاگبنلی، مدلین بروئر، آماندا بروگل، بردلی وایتفورد، سام یاگر، استیون کانکن، اور کارادین، جوردانا بلیک، کریستین کو و جنویو آنجلس حضور دارند.

مطالب بیشتر در تکراتو:

.

نظر شما درباره‌ی این سریال چیست؟ دیدگاه خود را در بخش کامنت ها با تکراتو در میان بگذارید و اخبار سینما و تلویزیون را با ما دنبال کنید.ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

ارسال نظر