فرادرس


مقداد آی تی
همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

بهترین قهوه سازهای 2019 : خواب را از چشمانتان می‌گیرند

اگر وقت زیادی برای خوابیدن ندارید و می‌خواهید در طول روز چرت نزنید، باید به قهوه و قهوه ساز پناه ببرید. در این مطلب بهترین قهوه سازهای 2019 را معرفی کرده‌ایم.

کریپتال گلوبال

از نظر تئوری قهوه سازها ماشین های ساده‌ای هستند، به این نحو که شما پودر قهوه و آب آن‌ها را تامین و صبر می‌کنید تا این دستگاه‌های جادویی با کمک دو عامل زمان و گرانش قهوه لذیذ شما را تهیه کنند. این روال ساده به نظر می‌رسد، اما در عمل اینگونه نیست. بیشتر قهوه سازها در دنبال کردن همین روال ساده با مشکل مواجه می‌شوند. بعضی از این تجهیزات آشپزخانه نمی‌توانند آب را به اندازه کافی داغ کنند، بعضی در دم کردن قهوه ناموفق هستند و بعضی دیگر هم صرفا در سوزاندن قهوه مهارت دارند.

به بیان ساده تعداد کمی از قهوه جوش‌ها می‌توانند رسالت خود را به درستی انجام دهند و اغلب قیمت گرانی دارند، اما استثناهایی هم وجود دارند که قیمت مناسبی دارند و به همین دلیل معرفی آن‌ها ارزشمند است. برای مثال می‌توانید با پرداخت 495 دلار یک قهوه ساز تمام اتوماتیک ریشیو ایت بخرید که به اندازه کارایی منحصربفردش در تهیه قهوه زیبا هم است. در این نوشتار به معرفی بهترین قهوه سازهای 2019 جهان پرداخته‌ایم. با تکراتو همراه باشید.

بهترین قهوه سازهای 2019 بازار در یک نگاه

 • بهترین قهوه ساز از هر نظر: بوناویتا کانسر
 • بهترین قهوه ساز قابل برنامه ریزی: کوئیزین آرت دی سی سی – 3200
 • بهترین قهوه جوش: مستر کافی اپتیمال برو
 • بهترین قهوه ساز تک فنجانی: کیوریگ کی – الیت
 • بهترین قهوه / اسپرسو ساز کمبو: دلونگی بی سی 0430
 • بهترین قهوه ساز از نظر ظاهر: ریشیو ایت
 • بهترین قهوه ساز همه کاره: نینجا هات اند کولد برود سیستم

 

بهترین قهوه ساز از هر نظر: بوناویتا کانسر (Bonavita Connoisseur)

قیمت: 102 دلار

بهترین قهوه ساز از هر نظر: بوناویتا کانسر (Bonavita Connoisseur)

بوناویتا کانسر یکی از جدیدترین و بهترین قهوه سازهای 2019 جهان است. این محصول به عنوان جانشین مدل BV1900TS عرضه شده و با طراحی کامپکت زیبایش بیش از یک وسیله نقره‌ای رنگ ساده و بی ارزش در آشپزخانه شما جلوه می‌کند. صرفه نظر از جنبه‌های زیباشناختی، این قهوه ساز ارزان قیمت برند بوناویتا مهارت بسیار بالایی هم در دم کردن قهوه دارد و یکی از خوشمزه‌ترین فنجان‌های قهوه‌ای را که تصور می‌کنید، برای شما درست می‌کند.

بوناویتا کانسر ابتدا دانه‌های قهوه را مرطوب می‌کند و سپس آن ‌ها را با آب جوش دم می‌کند تا طعم منحصربفردی را ارائه کند. این پروسه باعث می‌شود که همه دانه‌های قهوه به طور یکسان و هم اندازه با آب جوش مخلوط شوند. علاوه بر این مخزن 8 فنجانی این قهوه ساز تمام اتوماتیک قهوه را بعد از اتمام پروسه دم سازی به مدت چند ساعت داغ نگه می‌دارد. کامپکت، زیبا و کارآمد سه کلمه‌ای هستند که باید برای توصیف بوناویتا کانسر مورد استفاده قرار گیرند.


بهترین قهوه ساز قابل برنامه ریزی: کوئیزین آرت دی سی سی – 3200 (Cuisinart DCC-3200)

قیمت: 71 دلار

بهترین قهوه ساز قابل برنامه ریزی: کوئیزین آرت دی سی سی - 3200 (Cuisinart DCC-3200)

کوئیزین آرت DCC-3200 یک قهوه ساز ارزان قیمت 14 فنجانی است، با این حال آنقدر نسبت به محصول قبلی سازنده‌اش بهبود یافته که قیمت 71 دلاریش به سختی حجم بهینه سازی‌های آن را نشان می‌دهد. فیلتر آب داخلی و فیلتر دائمی این دستگاه این اطمینان را ایجاد می‌کنند که همیشه قهوه سالم برای خوردن دارید و آن را به یکی از بهترین قهوه سازهای 2019 تبدیل کرد‌ه‌اند. شما همچنین می‌توانید در زمان‌هایی که کمبود وقت دارید، دستگاه را در وسط فرآیند دم کردن قهوه متوقف کنید و برای خودتان یک فنجان قهوه فوری بریزید.

کوئیزین آرت DCC-3200 یک قهوه ساز مجهز است و شما را قادر می‌سازد تا میزان غلظت قهوه را هم تنظیم کنید. این قهوه ساز ارزان قیمت علاوه بر این به توانایی خاموش سازی و تمیزسازی خودکار هم مجهز است و کاربرد بسیار راحتی نیز دارد. یکی دیگر از بهترین ویژگی‌های این قهوه ساز تمام اتوماتیک قابلیت راه اندازی مجدد آن است که باعث می‌شود DCC-3200 بتواند به طور مداوم و همزمان قهوه‌های داغتر و لذیذتری را برای شما دم کند.

تنها نقطه ضعف اصلی کوئیزین آرت DCC-3200 اندازه بزرگ آن است. افراد زیادی درباره مخزن شیشه‌ای قهوه ساز مدل DCC-2650 کوئیزین آرت ناراضی بودند، به همین دلیل این سازنده محصولات سری DCC جدید خود را به مخزن‌های دوجداره عایق بندی شده مجهز کرد تا بتواند قهوه سازهای بهتری را ارائه کند.


بهترین تلویزیون های 2019 : جهان را با بهترین تلویزیون ها تماشا کنید


بهترین قهوه جوش: مستر کافی اپتیمال برو (Mr. Coffee Optimal Brew)

قیمت: 63 دلار

بهترین قهوه جوش: مستر کافی اپتیمال برو (Mr. Coffee Optimal Brew)

کارایی و پایداری دو مورد از عوامل اصلی هستند که باعث می‌شوند یک قهوه ساز ارزان قیمت نسبت به سایر محصولات موجود در بازار برجسته‌تر جلوه کند و مستر کافی اپتیمال برو این دو ویژگی را در خود دارد. این دستگاه به یک مخزن از جنس فولاد ضدزنگ مجهز شده است و به همین دلیل هر جا که این مخزن را بگذارید نوشیدنی شما همیشه نسبت به یک نوشیدنی ساخته شده با یک قهوه ساز رده متوسط داغتر است.

یکی دیگر از ویژگی‌های اپتیمال برو مخزن جداشدنی آب آن است که روال پر کردن مخزن این دستگاه را برای شما بسیار ساده می‌کند. قابلیت برنامه ریزی برای دم کردن قهوه در زمان‌های مختلف از روز از دیگر ویژگی‌هایی است که مستر کافی اپتیمال برو را به یکی از بهترین قهوه سازهای 2019 جهان تبدیل کرده است.


بهترین قهوه ساز تک فنجانی: کیوریگ کی – الیت (Keurig K-Elite)

137 دلار

بهترین قهوه ساز تک فنجانی: کیوریگ کی – الیت (Keurig K-Elite)بهترین قهوه ساز تک فنجانی: کیوریگ کی – الیت (Keurig K-Elite)

کیوریگ کی – الیت کاربرد بسیار ساده‌ای دارد و می‌تواند با پنج استکان در سایزهای مختلف در کمال سکوت و با سرعت بالایی برای شما قهوه دم کند. این قهوه ساز تمام اتوماتیک به یک مخزن با ظرفیت 2126 گرم مجهز است و می‌تواند با یک مخزن پر حداقل 8 فنجان قهوه برای شما آماده کند. کیوریگ کی – الیت به یک نمایشگر زیبا هم مجهز است و به نحوی طراحی شده است که هماهنگی خوبی با سایر تجهیزات آشپزخانه داشته باشد. این قهوه ساز تمام اتوماتیک به کمک ویژگی‌های قدرتمندش در تهیه انواع نوشیدنی‌ها مانند قهوه، چای، هات چاکلت و نوشیدنی‌های خنک شما را همراهی می‌کند.


بهترین قهوه / اسپرسو ساز کمبو: دلونگی بی سی 0430 (DeLonghi BC0430)

قیمت: 270 دلار

بهترین قهوه / اسپرسو ساز کمبو: دلونگی بی سی 0430 (DeLonghi BC0430)

فضای کانتر آشپزخانه بیشتر افراد محدود است و به همین دلیل این افراد با یک انتخاب سخت مواجه هستند، به این نحو که تنها می‌توانند یک دستگاه قهوه ساز یا یک دستگاه اسپرسوساز را روی کانتر آشپزخانه خود بگذارند. دلونگی BC0430 این محدودیت را برای شما برطرف می‌کند. این دستگاه توانایی تهیه کاپوچینو، اسپرسو و قهوه را دارد و مهارت بالایی را هم در این زمینه‌ها ارائه می‌کند. دلونگی BC0430 به چند مخزن مجهز شده و به همین دلیل واقعا یک دستگاه چند کاره است. این محصول به یک کف ساز شیر هم مجهز شده است تا بتواند روند تهیه کاپوچینو را برای شما تا جای ممکن راحت کند.

دلونگی BC0430 با ارتفاع 32.5 سانتیمتریش به راحتی زیر بیشتر کانترها جا می‌گیرد. این قهوه ساز تمام اتوماتیک قیمت چندان ارزانی ندارد، ولی به عنوان یکی از بهترین قهوه سازهای 2019 جهان به لطف ماهیت دوکاره‌اش نیاز شما را برای رفتن به کافی شاپ‌ها رفع و از این طریق در بلند مدت در هزینه‌های شما صرفه جویی می‌کند.


بهترین قهوه ساز از نظر ظاهر: ریشیو ایت (Ratio Eight)

قیمت: 495 دلار

بهترین قهوه ساز از نظر ظاهر: ریشیو ایت (Ratio Eight)

کارمندان شرکت ریشیو معتقد هستند که یک قهوه ساز باید علاوه بر کارایی خوب، ظاهر زیبایی هم داشته باشد و این باور خود را در طراحی ریشیو ایت هم نشان داده‌اند. ریشیو ایت را می‌توانید با قیمت پایه 495 دلار خریداری کنید. هر یک از این قهوه سازها با مواد بسیار خوبی نظیر چوب گردو، چوب ماهون و شیشه ساخته شده‌اند و بد نیست بدانید که هم مخزن آب و هم مخزن اصلی این محصولات توسط افراد حرفه‌ای به طور دستی ساخته می‌شوند. ریشیو ایت به پایه‌های آلومینیومی زیبا و محکمی هم مجهز است.


بهترین قهوه ساز همه کاره: نینجا هات اند کولد برود سیستم (Ninja Hot and Cold Brewed System)

قیمت: 213 دلار

بهترین قهوه ساز همه کاره: نینجا هات اند کولد برود سیستم (Ninja Hot and Cold Brewed System)

این قهوه ساز تمام اتوماتیک را می‌توانید یک چاقوی سوئیسی در نظر بگیرید زیرا به همراه تجهیزات مختلفش (کف ساز، مخزن حرارتی، فیلتر قابل استفاده مجدد) کارایی و انعطاف پذیری منحصربفردی را ارائه می‌کند. این محصول نینجا می‌تواند هر نوع نوشیدنی را که می‌خواهید، از قهوه گرفته تا آیس کافی، برای شما بسازد و دمایش را متناسب با محصول انتخابی شما تنظیم کند. مخزن حرارتی این قهوه ساز تمام اتوماتیک می‌تواند به مدت 2 ساعت چای یا قهوه شما را داغ نگه دارد. نینجا هات اند کولد برود سیستم به عنوان یک قهوه ساز همه کاره و یکی از بهترین قهوه سازهای 2019 جهان حتی می‌تواند قهوه داغ یا آیس کافی را در چند سایز مختلف فنجان برای شما آماده کند.


بهترین جارو برقی های 2019 : با گرد و خاک منزل خداحافظی کنید


نحوه بررسی قهوه سازهای فوق

برای تهیه این مقاله میزان داغ شدن قهوه در طول دم کردن آن در نظر گرفته شد و این درجه با رنج دمایی پیشنهاد شده توسط انجمن قهوه ملی مقایسه گردد. علاوه بر این زمان دم کردن یک فنجان و قوری کامل قهوه با هر دستگاه را سنجیدیم. میزان داغ بودن قهوه در هنگام ریخته شدن در مخزن، دمای قهوه بعد از دو ساعت نگه داری در مخزن، طراحی و اندازه دستگاه، میزان دشواری استفاده از دستگاه، میزان متلاطم شدن قهوه در هنگام برداشتن مخزن و کارایی دستگاه نیز برای تهیه این بررسی مد نظر قرار گرفت.

هرآنچه باید برای خرید یک قهوه ساز بدانید

قهوه ساز هم مانند هر دستگاه دیگری ماهیت و ویژگی‌های خاصی دارد که باید نسبت به آن‌ها مطلع باشید تا بتوانید محصول خوبی را خریداری کنید. در این قسمت به ارائه توضیحاتی در این زمینه پرداخته‌ایم.

قهوه ساز چگونه کار می‌کند؟

قهوه سازها با داغ کردن آب و مخلوط کردن آن با دانه یا پودر قهوه کار می‌کنند. یک قهوه ساز ساده تک فنجانی مقدار از پیش تعیین شده‌ای از قهوه را داخل یک بسته از پیش آماده شده (K – Cup) می‌ریزد. وقتی که این بسته را روی دستگاه گذاشتید و دکمه روشن کردن دستگاه را زدید، دستگاه سوراخ کوچکی را در آن ایجاد می‌کند و سپس آب جوش را از داخل مخزنش به درون بسته می‌ریزد. سپس قهوه با آب مخلوط و در داخل فنجان شما ریخته می‌شود.

قهوه سازهای استاندارد می‌توانند آب را در داخل یک مخزن هم نگه دارند. زمانی که یک فیلتر پر از قهوه را در داخل این قهوه سازها گذاشتید، دستگاه آب جوش را از طریق یک لوله به یک دیسک منفذ دار منتقل می‌کند تا آب روی پودر قهوه ریخته شود و نوشیدنی قهوه شما آماده گردد.

 آیا امکان استفاده از یک K – Cup در کنار یک قهوه ساز ساده وجود دارد؟

تقریبا. شما می‌توانید محتویات یک K-Cup را در فیلتر یک قهوه ساز ساده و استاندارد بریزید، و سپس فنجان قهوه خود را با یک قهوه ساز ساده دم کنید. نمی‌توانید یک K-Cup را در یک قهوه ساز ساده بگذارید و با آن قهوه خود را مانند هنگام استفاده از یک قهوه ساز کیوریگ دم کنید.

یک قهوه ساز چند وات برق مصرف می‌کند؟

یک قهوه ساز معمولی در طول 10 دقیقه در حدود 800 وات برق مصرف می‌کند.

آیا قهوه سازهای کیوریگ ایمن هستند؟

بعضی از افراد معتقدند که قهوه سازهای کیوریگ قارچ تولید می‌کنند و به دلیل ساخته شدن از مواد نامناسب برای بدن خطرناک هستند. K-Cupهای کیوریگ عاری از ترکیب ارگانیک بیسفنول A هستند و برای بدن ضرری ندارند. درباره قارچ هم باید گفت که همه قهوه سازها باید تمیز شوند و مورد نگهداری مناسب قرار بگیرند تا بتوانند بیشترین کارایی خود را ارائه کنند. اگر به طور منظم قهوه ساز خود را تمیز کنید، از این جهت هیچ نگرانی نخواهید داشت. درباره امنیت قهوه ساز خود می‌توانید دستورالعمل آن را مطالعه کنید یا با شرکت سازنده‌اش تماس بگیرید.

آیا همه قهوه سازها دارای قابلیت خاموش سازی خودکار هستند؟

خیر. همه قهوه سازها این ویژگی را ندارند، ولی بیشتر قهوه سازهای مدرن از این قابلیت بهره می‌برند.

هر چند وقت یک بار باید قهوه ساز خود را تعویض کنیم؟

طول عمر یک قهوه ساز به برند سازنده، کیفیت نگه داری از دستگاه و چند عامل دیگر بستگی دارد. با این حال اگر متوجه شدید که قهوه ساز شما حتی بعد از تمیزسازی نمی‌تواند خوب قهوه دم کند، قهوه شما طعم خوبی ندارد یا دستگاهتان مشکلات دیگری از نظر عملکرد دارد (مثلا خود به خود خاموش می‌شود، به اندازه کافی داغ نمی‌شود، یا …) احتمالا باید آن را عوض کنید.

یک قهوه ساز قهوه را در چه دمایی دم می‌کند؟

قهوه سازها معمولا قهوه را با دمایی بین 90 تا 96 درجه دم می‌کنند؛ با این حال بعضی از این دستگاه‌ها رنج دمایی بیشتری دارند و به همین دلیل شما می‌توانید حد دما را خودتان انتخاب کنید.

آیا امکان درست کردن چای هم با قهوه ساز وجود درد؟

بله.

در هنگام خرید یک قهوه ساز باید چه عوامل دیگری را در نظر بگیریم؟

قهوه ساز از آن دسته دستگاه‌هایی است که باید در خریدش پول بپردازید تا پول خود را پس انداز کنید. اگر عادت دارید که هر هفته یک بار از کافی شاپ محل زندگیتان قهوه بخرید، خریدن یک دستگاه قهوه ساز در طول چند هفته پول شما را برمی‌گرداند. قبل از خرید یک قهوه ساز باید ببینید که از این دستگاه چه انتظاراتی دارید؟ موارد زیر بعضی از عواملی هستند که باید آن‌ها را در نظر بگیرید.

 • اگر یک فنجان قهوه سریع و فوری می‌خواهید، باید دستگاهی را خریداری کنید که قابل برنامه ریزی باشد یا به طور خودکار در زمان خاصی شروع به دم کردن قهوه کند.
 • اگر چند فنجان قهوه در روز میل می‌کنید، به دنبال قهوه سازی باشید که به یک مخزن عایق بندی شده مجهز باشد.
 • از K-Cup استفاده می‌کنید یا قهوه تازه؟ بعضی از قهوه سازها تنها با یکی از این دو مورد کار می‌کنند، در حالی که دستگاه‌هایی هم وجود دارند که انعطاف پذیری بیشتری دارند.
 • اگر فضای کانتر آشپزخانه شما محدود است، باید دستگاهی را خریداری کنید که طراحی و سایز کوچکی داشته باشد.
 • اگر جز خودتان برای افراد دیگری هم قهوه دم می‌کنید، باید دستگاهی را خریداری کنید که مخزن بزرگی داشته باشد.

بیشتر بخوانید:

.

منبع: digitaltrends و cnet

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

ارسال نظر