کوینکس
همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

قابلیت Collections در واتساپ چیست و چگونه کار می کند؟

فیسبوک طی سال های اخیر در حال تلاش برای توسعه تجارت الکترونیک خود است و به تازگی از قابلیت Collections در واتساپ رونمایی شده است.

طی سال‌های اخیر فیسبوک در تلاش بوده است تا با استفاده از قابلیت‌های این پلتفرم کسب درآمد نماید. سال گذشته شاهد دو ویژگی جدید بودیم که با نام کاتالوگ و سبد خرید منتشر شدند. اکنون نیز قابلیت جدید این شرکت برای واتساپ در حال بررسی است.

مهاجرت به انگلستان و پرتغال

حالا کاربران واتساپ می‌توانند با کمک چت‌های خود خرید کنند. فیسبوک برای خریدهای کاربران فهرست‌های طبقه بندی شده‌ای ایجاد نموده است تا ساده‌تر به این محیط دسترسی پیدا کنند.

قابلیت Collections در واتساپ

همان‌طور که گفتیم واتساپ از ویژگی جدید این شرکت برای خریدهای ساده‌تر بهره می‌برد. اکنون شرایطی فراهم شده تا کسب و کارها بتوانند به کمک اقلامی که در دسته بندی‌ها وجود دارد بر اساس نیازهای کاربران آنها را تشخیص دهند و کاربران مجبور نباشند تا به جستجوی این اقلام بپردازند.

در قابلیت جدید واتساپ دیگر با فهرست‌های کلی رو به رو نیستیم و در هر دسته بندی کلی، زیرمجموعه‌های جزئی‌تری پیدا می‌شوند. مثلا با دسته‌هایی مانند پیراهن مردانه، پیراهن و شلوار وجود خواهند داشت.

قابلیت Collections در واتساپ

واتساپ در خصوص این قابلیت طی بیانیه خود اعلام نموده است که:

ما می‌خواهیم که واتساپ را به بهترین روش برای خرید کالاها و خدمات و ارتباط کسب و کارها با مشتریان خود تبدیل کنیم. به همین دلیل روش‌های تجارت در واتساپ را برای شما آسان‌تر می کنیم.

فیسبوک طی سال‌های اخیر و برای توسعه تجارت‌های الکترونیکی خود تلاش‌های زیادی نموده است. از جمله قابلیت‌هایی که به تازگی به واتساپ افزوده شده، بخش شاپ یا فروشگاه است و به مشتریان امکان می‌دهد تا پیش از خرید کالا با کارفرما صحبت کنند.

بیشتر بخوانید:

نظر شما در خصوص قابلیت Collections در واتساپ چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با تکراتو در میان بگذارید.ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

ارسال نظر