کوینکس
همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

جدایی کمیا علیزاده ؛ حامد معدنچی همسر او طلاق گرفت؟ [+استوری معنادار کیمیا]

کیمیا علیزاده طلاق گرفت. این موضوع در رسانه های اجتماعی مورد توجه بسیاری قرار گرفته و بازتاب گسترده ای داشته است. در ادامه با این مطلب همراه باشید تا بیشتر این موضوع را بررسی کنیم.

جدایی کیمیا علیزاده از همسرش علنی شد. کیمیا علیزاده که به همراه شوهرش امید معدنچی، والیبالیست مهاجرت کرده بود، تمام عکس های شوهرش را در صفحه اینستاگرامش حذف و او را آنفالو کرده است.

مهاجرت به انگلستان و پرتغال

کیمیا علیزاده یکی از معروف‌ترین ورزشکاران تاریخ ایران است. او به واسطه مدالی که در بازی‌های المپیک به دست آورد تبدیل شد به اولین زن تاریخ ورزش ایران که توانسته در المپیک کسب مدال کند. کیمیا علیزاده، تاریخ ساز تکواندوی ایران با اظهار پشیمانی از ازدواج خود، عکس های همسر خود را از صفحه مجازی خود حذف و ایشان را آنفالو کرد. در ادامه همراه با جزئیات این خبر همراه ما باشید.

کیمیا علیزاده طلاق گرفت ؛ علت جدایی کیمیا چیست؟

کیمیا علیزاده در آخرین روزهای مرداد ۹۷ در سن ۲۰ سالگی با حامد معدنچی از ورزشکاران والیبالیست ازدواج کرد و این دو ورزشکار به جرگه متاهلان پیوستند. کیمیا علیزاده تکواندوکار اسبق کشور، با انتشار عکسی عجیب از خودش در صفحه شخصی اش نسبت به ازدواجش ابراز پشیمانی کرده است.

کیمیا علیزاده یکی از معروف‌ترین ورزشکاران تاریخ ایران است. او به واسطه مدالی که در بازی‌های المپیک به دست آورد تبدیل شد به اولین زن تاریخ ورزش ایران که توانسته در المپیک کسب مدال کند.

جدایی کمیا علیزاده ؛ حامد معدنچی همسر او طلاق گرفت؟ [+استوری معنادار کیمیا]

 

کیمیا علیزاده زنوزی در نوزدهم تیرماه ۱۳۷۷ در شهر کرج به دنیا آمد. خانواده ی کیمیا اصالتا آذری هستند، پدرش اهل شهر زنوز واقع در بخش مرکزی شهرستان مرند استان آذربایجان شرقی است و یک کارگاه ساخت رومیزی دارد، مادرش نیز اهل استان اردبیل می باشد. کیمیا فرزند اول خانواده است و یک برادر کوچک تر از خودش دارد.

کیمیا علیزاده که به همراه شوهرش امید معدنچی (والیبالیست) مهاجرت کرده بود ، تمام عکس های شوهرش را در صفحه اینستاگرامش حذف و او را آنفالو کرده است. کیمیا علیزاده تکواندوکار اسبق کشور، با انتشار عکسی عجیب از خودش در صفحه شخصی اش نسبت به ازدواجش ابراز پشیمانی کرده است.

خبر ازدواج ناگهانی کیمیا علیزاده با حامد معدنچی ملی پوش والیبالیست کشور در سال 97 همانقدر عجیب بود که حالا داستان جدایی او به همان اندازه عجیب شده است. در همین راستا ظاهرا خبر جدایی او از همسرش جدی شده است چرا که اخیرا علیزاده تصویری از خودش در لباس عروسی با متنی دردناک منتشر کرده که با واکنش های زیادی از سمت مخاطبینش روبه رو شده است.

کیمیا علیزاده طلاق گرفت ؛ همسرش به او خیانت کرد؟ علت جدایی چه بود؟

او در این متن نوشته:

یه روز آدمی اومد تو زندگیم که فکر نمیکردم بهتر از اون وجود داشته باشه اما با رفتنش ثابت کرد وجود داره
اونم نه یکی،نه دوتا، بلکه به تعداد موهای سرم، آدم بهتر از اون وجود داره!

فهمیدم واسه یه چیزایی گریه کردم که حتی ارزش اخم کردن هم نداشت!!

همسر سابقش ولی هنوز تصاویر او را از پیجش برنداشته است. در ادامه تماشا کنید:

کیمیا علیزاده طلاق گرفت ؛ همسرش به او خیانت کرد؟ علت جدایی چه بود؟

از فعالیت های اخیر کیمیا در فضای مجازی می توان حدس زد که او کماکان قصد دارد در آلمان بماند. با توجه به نقد های شدیدی که از عملکرد کیمیا در ورزش شده بود و همچنین حواشی های مجازی او عده ای از کارشناسان باور داشتند شاید او از مهاجرت پشیمان شده باشد. اما کیمیا در آخرین فعالیتی که در فضای مجازی داشته این شایعه را تکذیب و پیغام جدیدی به منتقدانش داده است.

او با انتشار تصویری از خودش نوشته که قصد دارد در کشور آلمان بماند و همه چیز را از نو بسازد. به باور کاربران فضای مجازی، باید دید این پافشاری کیمیا برای ماندن و پیشرفت تا کجا جواب خواهد داد.

کیمیا علیزاده طلاق گرفت ؛ همسرش به او خیانت کرد؟ علت جدایی چه بود؟ [+استوری معنادار کیمیا]

 

بیشتر بخوانید:ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

ارسال نظر (70 نظر)

  کیمیا درحقیقت یک فرشته بی نظیر میباشد که خیلی ارزشش وشخصیت بالاتر از این اتفاقات روزگار بی مروت هست

  پاسخ

  شاید منظور از فرشته ابلیسه؟؟

  پاسخ

  بعید میدونم منظور نظرش شما باشین طاهره جان

  پاسخ

  ابلیس جنه ن فرشته که به علت عبادت زیاد به درگاه خدا راه پیدا کرد بدون اطلاع حرف نزنید😑

  پاسخ

  یه جاهایی باید ادم چشمشو باز کنه و فریب نخوره و با ۴ نفر مشورت کنه و عبرت از سایرین بگیره
  کیمیا باید با چشم باز مهاجرت میکرد و حالا که مهاجرت کرد،باید با احترام برای ایران میرفت
  نه اینکه اون متن بلند بالارو ضد ایران بنویسه
  یهو کشف حجاب کنه
  حجابشم حداقل کم کم برمیداشت
  میدونست این کشور یه سری تقیداتی داره
  ما این بچه رو الهه ی پاکی و صداقت میدونستیم
  یهو زد تو پرمون
  و من خودم اصلا با کشف حجاب موافق نیستم

  پاسخ

  متن ضد ایران نوشت؟ از کی تا حالا شکایت از حکومت نجس اخوندی اسمش شده ضد ایران؟ اتفاقا ضد ایرانی اخوندهای شپشو و جیره خورهای ولایتمداری هستند که باعث مهاجرت نخبه ها از کشور میشن. ضد ایرانی تر از خامنه ای و حکومتش در تاریخ ایران وجود نداشته

  پاسخ

  چی میگی واسه خودت سارا خانم؟
  باید واسه داشتن یا نداشتن روسری از تو اجازه می‌گرفته ؟ ببخشید نمیدونسته که تو خدا هستی و باید در موردش قضاوت کنی.
  از چیزی که خبر نداری در موردش فضولی و بدگویی نکن.
  زندگی خودشه و دوست داشته طلاق گرفته یا نامه نوشته و رفته. بما چه ربطی داره ؟
  ما باید واسه این دختر ایران آروزی موفقیت و پیروزی کنیم، هرکه رفته محبور شده که ازینجا رفته وگرنه کسی احمق نیست قید وطنش بزنه .
  میفهمی مجبور شدن که رفتن. ورزشکار، هنرمند یا پزشک و مهندس هم نداره.

  پاسخ

  منتظر عواقب بدتر از این باشد آموزگار زندگی کسانی که با به رخ کشیدن خودشون و زندگی های مثلا لاکچریشون، دل دیگران را می سوزانند به شکل های مختلف تنبیه میکند تا شاید روزی به خود بیایند فقط شانس بیاره زودتر به خود بیاد …

  پاسخ

  خخخخ. فرشته وطن فروش ندیده بودیم، که به واسطه بهام جان دیدیم. خخخخ

  پاسخ

  رو برگشت نداره همه پلهای پشت سرشو خراب کرد کاش اونجور نمیرفت با دوستش همرزمش توالمپیک اومد و مثلا پیروز شد خیلی بچگی کردی کیمیا خییییلی

  پاسخ

  خب دیگه اینو کسایی ببین که دلسون میخواد ایران مارو به گند بکشن و غرب گرا کنن .میبینی تا اقامت میگیرین میرین شوهرای بدبختتون دوتا دختر لخت میبینن شمارو ول میکنن محلم نمیذارن .

  پاسخ

  اگه همسر کسی با دیدن دو تا دختر لخت بره،همون بهتر که بره،ولی بیچاره کسایی که ظاهرأ آقاشون با دیدن دوتا دختر لخت نمیره اما همزمان با چندین دختر لخت هستن و حاج خانومشون هم بی خبر!!

  پاسخ

  حالا شما چرا ناراحتید و پرخاش میکنید؟!؟!.نکنه شما هم وطن فروش هستی!؟!؟

  پاسخ

  دیگه کم کم باید بری تو کاباره های آلمان کار کنی…واسه خوش بگذرونی دوشیزه هم که نبستی

  پاسخ

  حرفت خیلی مسخرس. عقب افتاده یی بیش نیستی😏

  پاسخ

  تفکر آشغالی غالب ایرانی جماعت والبته مسلمان!

  پاسخ

  جد بزرگوارت بزنه کمرت

  پاسخ

  مشخص بود کیمیا فقط پلی بود برای شوهرش تا بتونه اقامت دائم بگیره مثل روز روشن بود مثل دستمال پرت میشه توی زباله عبرت بشه برای دیگران

  پاسخ

  وای چه بد که دیگه دوشیزه نیست،اگر بود شما پسر حاجی حاظر میبودید که عقدش کنید!!!! چه بسیار هستند که برای حفظ همین دوشیزه گی،درد روی شکم خوابیدن را تحمل می کنند،حالم از این نجابت گندیده به هم می خورد..

  پاسخ

  مجتبی جان شما هم وقتی کودکی رو رد کردی دیگه اقا پسر نبودی شما چرا این صحبتو میکنی عزیزم؟

  پاسخ

  لطفا توهین نکن، این چیزی ک‌گفتی حرف بسیار زشتیه…. خواستی در مورد کسی قصاوت کنی فکر کن عزیز.
  اصلا رفتن کیمیا و میخاد چکار کنه به هیچکس ربطی نداره، دوست داشته بره و طور دیگه زندگی کنه

  پاسخ

  عزیزم. مسئله رفتنش نیست!!! حرف ما اینه که چرا بخاطر گرفتن اقامت کشور دیگه. وطن فروشی کردی.؟!؟!!! چرا موقع گرفتن هدایا نقدی و غیر نقدی از حکومت،ساکت بودی؟!؟!.مگه نمیگی حکومت ایران بده.پس چرا چند میلیاد پول ازش گرفتی؟!؟! وطن و حکومتی که حتی اگه بدم باشه، باز اینا بودن که بزرگت کردن و بهت فرصت دادن.

  پاسخ

  دوشیزه بودن یا نبودنش چ دردی از تو اسکل دوا میکنه که نظر میدی؟ عقده‌ای بدبخت

  پاسخ

  تو ایران شاید زندگی برای خیلی ها سخت باشه اما خیلی ها هم تو این شرایط سخت به موفقیت رسیدن. هر چی ام که باشه آخرش تو کشور خودمون غریب نیستیم.

  پاسخ

  تاالان هم وقت تلف کرده .مردی که به همسرش احترام نگذارد ورفتارهای تحقیر امیز داشته باشد لیاقت ندارد

  پاسخ

  ناموسا بیکارینا😂میاین. میگین همشون بدن بعد وقتتون میزارین دوساعت سر این چیزای بی ارزش بحث میکنید، ایران بود موال اورد دستش درد نکنه بعدش رفت خارج مهاجرت که با حرفای شمام دیگ گذشته اون ادم جبران نمیشه هرکسیم تو قبر خودش میزارن دوست داشته کشف حجاب کنه بره جهنم، جوابش خودش پیش خدا پس میده ن شما

  پاسخ

  دوستان اگر جای نگاه به زندگی مردم به زشتی های زندگی خودمان نگاه کنیم قشنگ تره.خانم علیزاده شما باعث افتخار ایران در گذشته بوده اید.هم قابل احترامید وستایش.ایکاش که دوباره برای ایران عزیز مدال های رنگارنگ ثبت کنید ولی هرجای این کره خاکی که هستی بهترینها را برایت آرزو میکنم.امیدوارم که سکو های مدال بایستی.

  پاسخ

  به درک به گور سیاه.همشون برن به درک

  پاسخ

  خیانت کردی

  پاسخ

  کیمیا جان
  کاش در جدایی از همسرت مثل مهاجرتت، همه پلهای پشت سرت رو نشکنی. دیدی که بعد از مهاجرتت فرش قرمزی پهن نبود.
  شاید به اندازه موهای سرت مردهای بهتر از شوهرت وجود داشته باشه ولی معلوم نیست حتی یک نفرشون بخواد با تو رابطه متعهدانه و پایداری داشته باشی

  پاسخ

  واقعا چه ربطی داره!!!!؟؟؟؟!!! چقدر بی پایه و اساس حرف زدی
  این جیزا ب دات و تربیت خانوادگیه وگرنه الان همه غربیا باید خوشبخت میبودن و همه ایرانیا بدبخت
  از کجا معلوم اصن سر این چیزا اختلاف داشتن؟؟! از کجا معلوم اون کیمیا رو ول کرده؟؟! اخه چه حرف بی پایه و اساسیه؟!!الان همکار ما زن و شوهر دکتری دارن ۲۰ تا مقاله آی اس آی نوشتن بعد لنگ ۵ میلیون تومن پولن بعد شما برای ما حرف از غرب گرایی میزنی؟؟!عزیز‌من اینا تو همون غرب بودن حدالقل ۴هزار دلار دامد داشتن
  این همه افراد مشهور و بازیگر میبینین ک تو ایرانن و هرروز با یکین و طلاق میگیرن میرن با یکی دیگ دوباره
  اونا چی لخت دیدین؟! این حرفا چرنده ک مردا کنترل ندارن و با کوچیکترین زیبایی از زن تحریک میشن و وا میدن و خیانت میکنن… نخیررررر
  مرد سالم وجود داره
  رو خودشم کنترل داره
  مردی ک چشم و دل سیر نباشه تو هیات و دسته عذاداریم خیانت میکنه ب زنش

  پاسخ

  درود بر شما،بشدت موافقم 👌

  پاسخ

  👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌

  پاسخ

  همه میخواهند از ایران فرارکنند بعضی با پول بعضی هم با شهرت یا تحصیلات عالیه مهاجرت میکنند بعضی هم مثل من وامثال من در ارزوی مهاجرت عمر مان در این کشور فلاکت زده هدر میدهیم

  پاسخ

  درود و آفرین به خانم کیمیا
  دوست داریم، هرجا باشی آرزوی خوشبختی و سربلندی شما خانم رو ازخدا بزرگ میخواهیم.

  پاسخ

  هم از رفتنش که تو کمپ زندگی میکنه پشیمانه هم از ازدواجش. بدبخت پدرش تواین وضعیت باید چقدرپول بفرست واسه این خانم که امسال از زمستان جان سالم بدرببره. همونجا لخت بگردوحال کن برای خودت که کسی نگه تو بی کلاسی.( خلایق انچه لایق.)

  پاسخ

  هست. ولی خیلی کم هست
  تجربه ثابت کرده مردای ایرانی متاسفانه کنترل رو خودشون ندارن وقتی اون ور میرن
  البته مردای کشورای دیگه هم همیننا،منتهی اونا چون مذهب و دین مارو ندارن، به چشم نمیان و کسی ایرادی نمیگیره ازشون
  اما تعهد بحثیه که جهانیه و همه میدونن وقتی با کسی هستی،باید متعهد بهش باشی و تا به این موضوع اعتقاد نداشته باشی،نباید با کسی وارد رابطه بشی
  زن و مردم نداره
  البته موضوع کیمیارو ما ندیدیم
  نمیدونیم چه خبر بوده
  خود خدا عاقبت همه ی ما و کیمیارو به همین ماه امام حسین،بخیر کنه
  این بچه گمراه شده
  و فقط موفقیت رو رسیدن به چند مدال و سکو میدونه
  فعلا بزرگترین گمشده ش حجابش و حیاش هست که متاسفانه الگوی بچه ها شده
  کاش مثل سابق برگرده و پاک و معصوم و با حجاب و حیا کارش رو دنبال کنه

  پاسخ

  واقعا برات متاسفم کیمیا تو رفتی اونجا که با پرچم اون المانهای نژادپرست قهرمان بشی ولی وقتی تو رو به تیم پناهجویان انداختن و اجازه ندادن با پرچم اونا مسابقه بدی یعنی فریبت دادن تو هر قدر هم که سعی کنی خودتو خوشحال نشون بدی فایده نداره ما غمو میتونیم از چشمات بخونیم باید هم پشیمونیتو نشون ندی چون غرورت خورد میشه تازه پلهای پشت سرتو شکستی و یکیشونم برای روز مبادا نیگر نداشتی تازه زمانی که تو ایران بودی لا اقل مدال و اعتباری کسب کردی ولی از وقتی که با لحن وطن فروشی ایرانو ترک کردی هیچ پیشرفتی به دست نیاوردی
  اشک میغلتد فرو بر چهره ات راه برگشتن به رویت بسته است
  وه چه اسان دادی از کف انچه بود پشت سر پلها همه بشکسته است

  پاسخ

  عقب افتاده تو اون کشور که میگی کسی به پرو پاچه لخت کسی نگااه نمیکنه.اگرم تحریک بشه مریض جنسیه نادونی

  پاسخ

  وای چه شاعرانه!!!! اونوقت شما از این ماجرا چند تا خوشحالی آدم خوبه داستان؟! جمع کنید تورو خدا این بساط سفسطه و مغلطه گری رو که بدجور نخ نما شده🤟

  پاسخ

  مطمئن باش کیمیا اونجا خوشحاله داره برای خودش آیندشو میسازه به دلسوزی کسایی مثل تو هم نیاز نداره تو آخرین مسابقه ای که حریفش ایرانی بود یک بار گزارشگر گفت کیمیا علیزاده در ضمن منم بودم برای ایران مسابقه نمی‌دادم الان هم اگه ازم درخواست بشه مسابقه نمیدم

  پاسخ

  مردشور تی دراز لنگه ببرد

  پاسخ

  کیمیا با سن کمی که داشت فریب خودش و اطرافیانش را خورد و به آلمان رفت .
  حجاب داشتن که عیب نیست ، محدودیت هم نیست ، منتها ما دخترا در یک سنی هی فکر میکنیم حجاب چه چیز بدی هست و باید آزادانه باشیم .
  والا ما فقط در محیط بیرون یه حجاب واریم بقیش بی حجابیم دلیل نمیشه بزنیم تمام زندگیمون رو تباه کنیم . چیز های قشنگ تر از بی حجابی هم هست

  پاسخ

  فقط باید برای کشوری که دران بدنیاآمدی افتخارآفرینی کنی نه کشور بیگانه اوبه مردم وطنش پشت کرد ورفت زیر پرچم کشور بیگانه بخاطر پیشرفتی که توی ذهنش برای خود ساخته بود .جوانیشو که اونجا خوش گذراند سنش رفت بالا وخسته شد مثل خواننده ها بعد دلش برای وطن ومردم تنگ میشه این بازی روزگاره

  پاسخ

  از طلاقش خوشحال نیستم
  ولی چوب خدا صدا ندارد.
  شاید فرجامش برای دیگران عبرت باشد.

  پاسخ

  توصیه میکنم ظهرا ب نامه ی زلال احکام رو نگاه کنه ..براش خوبه.!!!

  پاسخ

  عکسهای بیحجاب کیمیا علیزاده از سایت حذف کنید

  پاسخ

  دروغ پشت دروغ

  پاسخ

  چقدر آخه دروغ میگید ،دروغ پشت دروغ

  پاسخ

  یه مدال آورد اونم نقره فکر کرد چه خبره یه کشور فروخت جای تعجب نداره شوهرش ترکش کنه

  پاسخ

  بخدا اگر شرایطشو داشتم باهاش ازدواج میکردم.
  این دختر واقعا لیاقت میخواد.

  پاسخ

  آخه تو بچه ۷۷ رو چه به ازدواج ناگهانی!؟! یارو از روستا میاد شهر، سوار یه ملت میشه تو که دیگه چس مثقال بودی رفتی و غیابی و داستااانوو…. 🤔

  پاسخ

  ازدواج مثل هندونه است خودت و شانست

  پاسخ

  از این رفتن چی گیرت اومد دختر؟ اینجا به ماها هم سخت میگذره اما لذتش اینه که این خاک مال منه ، این انسانها هموطنان منند که به من و موفقیتهام افتخار میکنند، حاکمان میان و میرن اما چیزی که باقی خواهد ماند ایرانه که نخ تسبیح همه ماهاست

  پاسخ

  کمیا خانم
  تو از اونایی بودی که تو کشور خودمون همه کار برات کردن،ولی با بی معرفتی به کشورت پشت کردی
  اولین خیانت رو تو کردی
  خیلی از قهرمانان ما هستن که بلد از چندین مدال و افتخاری که برای کشورمون آوردند هنوزم غریبا
  نصف کارایی که برای تو کردن مثل جوایز زیادی که بهت دادن برای اونا نکردن
  تو ثابت کردی حتی اگر کشورمون هوای ورزشکاری رو داشته باشه دلیل نمیشه که بهش خیانت نکنه
  با اینکه به ما پشت کردی ولی آرزوی بدی برات ندارم
  امیدوارم لااقل بعد از خیانتهایی که کردی لااقل خوشبخت باشی
  که البته بعید میدونم

  پاسخ

  میشه بگی اینجا بهش چی دادن؟
  جوایزدو مدالها که خودش برده و واسه گرفتنش کلی زحمت کشیده.
  چقدر کامنتهای خانمها حسادت وار هست، حسود هرگز نیاسود. یکی به حجابش گیر داده، اون یکی به طلاقش. به شماها چه ربطی داره که در مورد بقیه قضاوت میکنید؟
  زندگی لجن خودتون رو بررسی کنید پر از کثافت کاری و خیانت و غیبت هست، چکار به این بچه دارید؟ قوانین اون کشور میگه فعلا باید با تیم پناهجویان در مسابقات شرکت کنه.
  درضمن وقتی از چیزی بی‌اطلاع هستید فضولی نکنید. میدونم از حسادت دارید دق میکنید که اون مدال المپیک داره و توی آلمان زندگی میکنه و بنز سوار میشه اما شماها خونه اجاره ای با پراید مدل ۸۳.
  قضاوت در مورد بقیه ممنون.

  پاسخ

  83میلیون نفر ایران .الان همه میشن کارشناس ازدواج ..بابا کلاه خودتون محکم نگه دارید باد نبره .قضاوت نکنید
  والا .بخدا

  پاسخ

  ه کس حد خودش را نشناخت هلاک می شود.

  پاسخ

  بدبخت همین شوهرش خرش کرد تا به کشورش خیانت کنه حالا هم طلاقش داد.

  پاسخ

  هرگزنمیشه خلقت انسان روتغییربدی.مردن بایدبادیدن بدن زن هوسی بشه وگرنه خلقتش بهم میریزه.فقط زنی مخالف این حرف ه که خراب باشه. کیمیاهم بدنش رونشون مرد ها داده دیگه یه زن پاک وسالم حساب نمیشه پس چطورشوهرش پاش بمونه

  پاسخ

  خانم علزاده تبریک میگم به تو و پدرت هم پول خوبی کرفتی ماشین و خونه هم راه وبستی به همجنس های خودت ورزش انفرادی رو در زنان از بین بردی کمترین یزی که لایقش بودی خیانت شوهرت بود انشالله لایق بدترین عا باشی

  پاسخ

  کیمیا علینژاد کیه
  لیلی،زن بود یا مرد

  پاسخ

  کسی که به وطنش پشت میکنه چه طور میتونه از پشت کردن دیگران به خودش شاکی باشه؟

  کلا معلوم بود آخرش این میشه. خیلی داشتن تو ایران خفه میشدن رفتن که آزاد باشن دیگه. خودشون گفته بودن. مصاحبه اولش یادتون نیست. فکر کرد بره فقط موهاشو هوا میده بقیه چیزا براش میمونه؟

  پاسخ

  واقعا متاسفم بین مردمی زندگی میکنم که اینقدر کوته فکرن
  این دختر سنی نداره. من معصومیت تو چشماش میبینم که هزارتا دختر محجبه ندارن
  چرا اینقدر طلبکاریم از این بچه
  واست ارزوی موفقیت میکنم
  به تخریبها اهمیت نده عزیزم تو اول راهی اینده ی روشنی داری

  پاسخ

  آخر و عاقبت وطن فروشی میشه این. بازم کمه. باید بیشتر تاوان بده

  پاسخ

  سنش کم بود فریب خورد.

  پاسخ

  سن جنابعالی کمه با اون مغز نخودیت!!!

  پاسخ

  کیمیا جان تو افتخار زنان این سرزمین هستی ایشاله هرجای این دنیا که باشی پیروز و سربلند باشی..

  پاسخ