کوینکس
همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

فاش شدن بیوگرافی سما جهانباز دختر گمشده در شیراز [+فیلم و عکس های جدید]

بیوگرافی سما جهانباز در رسانه های اجتماعی مورد توجه بسیاری قرار گرفته و بازتاب گسترده ای داشته است. در ادامه با این مطلب همراه باشید تا بیشتر این موضوع را بررسی کنیم.

پدر سما جهانباز در ویدئویی که در ادامه خواهید دید، اشک می‌ریزد و از مردم، پلیس، هنرمندان و ورزشکاران می‌خواهد که به او کمک کنند. پدر میانسالی که حالا ۴۵ روز است، هیچ خبری از دختر جوانش ندارد.

آرون گروپس

افشاگری: بیوگرافی سما جهانباز [دختر گمشده اصفهانی کیست؟]

کلیپ اشک‌های دردناک این پدر حالا در فضای مجازی دست‌به‌دست می‌چرخد. همه در جست‌وجوی سما هستند. هیچ نشانه یا اثری از این دختر نیست. هیچکس نمی‌داند که او الان کجاست، نفس می‌کشد یا نه.

پرونده قضائی ناپدید شدن ۴۲ روزه دختر ۲۲ ساله اصفهانی در شیراز، تحت بررسی است و تاکنون بسیاری از شایعات درباره وی در دست بررسی رسانه‌های مجازی می‌باشد. بتازگی انتشار فیلم سما دختر گمشده در شیراز در مصاحبه خانواده اش درباره روز ناپدید شدن و جریان گم شدن سما جهانباز دختر اصفهانی در شیراز جنجالی و خبرساز شده و در شبکه های اجتماعی با واکنش های زیادی همراه بوده و به یکی از بحث و جدل های تند و سوژه داغ روز شبکه اجتماعی تبدیل شده است.

ویدئوی خواهش پدر سما جهانباز دختر گمشده اصفهانی را در ادامه تماشا کنید:

به نقل از مرکز رسانه قوه قضاییه، افشین محمدی دره شوری با بیان اینکه پرونده قضایی تحت نظر بازپرس شعبه ۱۳ دادسرای ویژه رسیدگی به امور جنایی و جرائم امنیتی شیراز در حال تحقیقات است بیان داشت:

تا کنون 3 نفر در این خصوص بازداشت شده اند که 2 نفر به دلیل ارائه دلایل مثبت بی گناه و با رفع ظن آزاد شده و یک نفر کماکان در بازداشت به سر می‌برد.

آنچه مسلم است همه توان پلیس و مقام قضایی معطوف به یافتن فرد گمشده است اما همکاری خانواده و مطلعین می تواند سرعت به نتیجه رسیدن تحقیقات را افزایش دهد.

بیوگرافی دختر گمشده در شیراز
بیوگرافی دختر گمشده در شیراز

اگر بخواهیم در رابطه با بیوگرافی سما گمشده در شیراز حرف بزنیم باید بگوییم که دختر ناپدید شده در شیراز متولد دهه ۸۰، دانشجوی روانشناسی اهل اصفهان است. او در تاریخ ۲۵ تیر ماه در پی سفر به شیراز ناپدید و گم شده و در حال حاضر از او خبری در دست نیست.

شما همراهان عزیز می‌توانید ویدئوی جدیدی از درخواست پدر سما جهانباز برای کمک به پیدا شدن این دختر اصفهانی که در شیراز گم شده است را ببینید:

اخبار بیشتر:
علت گم شدن سما جهانباز چیست؟ [+فیلم، عکس و بیوگرافی]

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

ارسال نظر (6 نظر)

  خدا کنه زودتر یه خبری از این دختر به خانواده اش برسه…از وقتی این خبرو شنیدم فقط دعا میکنم…واقعن تصورش هم خیلی سخته

  پاسخ

  امیدوارم زود تر پیدا بشه

  پاسخ

  من به پدره مشکوکم

  پاسخ

  چشم جناب شرلوک هولمز الان سریع پیگیری میکنیم

  پاسخ

  خدا خودش رحم کند
  به این خانواده و زودتر
  دخترشان پیدا بشه

  پاسخ

  من اونقد پیگیر سما هستم و براش دعا میکنم که الان یهو یه فال حافظ گرفتم واسش اومد:یوسف گمگشته باز آید به کنعان غم مخور🥺🥺 موهای تن سیخ شدن ، انشالله بزودی صحیح و سالم سما جان پیدا بشه و بیاد زیر پست من یه چیزی بنویسه🤲

  پاسخ