کوینکس
همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

جدول قطعی برق امروز 20 مرداد 1400 همه استان ها

کمبود برق در این روزهای گرم تابستان اساسی ترین معضل بسیاری از مردم کشور است. در جدول قطعی برق امروز 20 مرداد 1400 همه استان ها با ما باشید.

با این روند قطعی ها و کمبود برق در کشور، مسئله قطعی های برق به نظر تا پایان تابستان و ای بسا بیش از آن ادامه خواهد داشت. امیدی نیز به بهبود وضعیت برق در کشور نیست. در این روزهای گرم تابستان نیز، قطعی برق در طول روز بیش از هر زمانی به چشم می آید.

آرون گروپس

حال و در طول مرداد ماه همه ما به برنامه های قطعی برق روزانه محتاجیم. شرکت های توزیه برق استانی نیز تنها کاری که به طور منظم انجام می دهند، آپدیت این جداول قطعی برق است. با ما در جدول قعی برق امروز 20 مرداد 1400 همه استان ها همراه باشید.

جدول قطعی برق امروز 20 مرداد 1400

برنامه های قطعی برق که تازه در طول خردادماه نظم نسبی به خود گرفته بود، به یکباره با ورود به گرم ترین فصل سال، یعنی از ابتدای تیرماه، وضعیتی آشفته و نامنظم به خود گرفت. در اواخر ماه تیر اما باز خوشبختانه کمی ثبات به برنامه های قطع برق در برخی مناطق بازگشت تا حداقل از روی جداول خاموشی بتوانیم از زمان قطعی برق محل کار یا سکونت خود مطلع شویم.

آنگونه که مسئولین امر می گویند، علت خاموشی های برق این روزها، بیش از هرچیز بر گردن گرمای روزافزون هوا، تداوم خشکسالی ها و کاهش آب ذخیره سدها و به تبع آن، کاهش توان تولید نیروگاه های برق آبی است. به علاوه باید مسئله سوخت نیروگاه های حرارتی و کمبود آن در کشور را نیز ذکر کنیم.

بر این ها اگر میل روزافزون عمومی به استخراج ارزهای دیجیتال را نیز اضافه کنیم، که به علت افزایش ارزش این بازار مورد توجه بسیاری از مردم و نهادهاست، باید بگوییم وضعیت مصرف برق در کشور بسیار شدیدتر از سالیان گذشته است. از سوی دیگر توان تولید برق کشور تا حدی به علت خشکسالی ها پایین آمده و مسئولین از بابت آزاد کردن آب پشت سدها برای تولید بیشتر برق نیز نگرانند. چرا که این آزادسازی می تواند کشت پاییزه در بسیاری مناطق را تحت الشعاع قرار دهد. با این اوصاف در ادامه جدول قطعی برق امروز 20 مرداد 1400 را بررسی می‌کنیم.

جدول قطعی برق امروز 20 مرداد 1400 مشهد

برای اطلاع از جزئیات قطعی های برق در استان خراسان رضوی و شهرستان های آن از این صفحه در سایت شرکت توزیع برق خراسان رضوی استفاده کنید.

جدول قطعی برق امروز 20 مرداد استان تهران

برای پیگیری دقیق و به روز اطلاعات خاموشی پایتخت از صفحه ای که در اختیاراتان قرار خواهیم داد استفاده کنید. اطلاعات خاموشی استان تهران و مناطق گوناگونش از جمله شهرهای حومه ای پایتخت، به طور روزانه در این صفحه به روزرسانی می شود.

جدول قطعی برق امروز 20 مرداد 1400 اصفهان

سخنگوی صنعت برق استان اصفهان گفته است که تا سه هفته آینده که بر اساس این مصوبه صنایع، برق مصرفی را کاهش می‌دهند قطعی برق نخواهیم داشت. البته اگر حوادثی اتفاق افتد یا موارد اضطراری ایجاد شود ممکن است ناپایداری‌ها و قطعی‌های موقت در شبکه ایجاد شود. از این رو، برای دسترسی به جدول قطعی برق امروز 20 مرداد 1400 شهرستان های اصفهان نیز توسط این شرکت به طور جداگانه منتشر شده است که می‌توانید از این صفحه استفاده کنید.

برنامه زمان بندی قطع برق 20 مرداد 1400 آذربایجان شرقی

با کلیک بر روی این لینک به صفحه اختصاصی وب سایت شرکت توزیع برق این استان هدایت می شوید. در اینجا نقشه استان آذربایجان شرقی به تفیکیک شهرستان ها و بخش ها را مشاهده می کنید. در اینجا برای اطلاع از زمان بندی خاموشی محل سکونت خود، روی نقشه شهرستان محل سکونت خود کلیک کنید.

جدول قطعی برق امروز 20 مرداد 1400 البرز

جزئیات خاموشی استان البرز، شهر کرج و سایر شهرهای حومه آن را از این لینک در دسترس خواهید داشت. برنامه های خاموشی این استان به طور روزانه به روزرسانی می شود.

جدول قطعی برق امروز 20 مرداد 1400 یزد

اطلاعات خاموشی استان یزد نیز به طور مدون برای امروز منتشر شده است. اطلاعات زمان بندی خاموشی امروز 20 مرداد 1400 برای استان یزد را در ادامه بررسی کنید. برای دانلود فایل PDF این برنامه اینجا کلیک کنید.

زمان بندی خاموشی 20 مرداد 1400 استان اردبیل

شرکت توزیع برق استان اردبیل جدول قطعی برق اردبیل 20 مرداد 1400 را منتشر کرده است. برای اطلاع از جزئیات این برنامه از این لینک استفاده کنید.

برنامه خاموشی های 20 مرداد 1400 استان گیلان

با استفاده از این لینک به سایت شبکه توزیع برق استان گیلان بروید. در اینجا توضیحات کاملی با نام شهرستان ها وجود دارد که شما را درباره برنامه قطع برق گیلان 20 مرداد راهنمایی خواهد کرد.

برنامه قطع برق 20 مرداد 1400 چهارمحال و بختیاری

شرکت توزیع برق استان چهارمحال و بختیاری، اطلاعات خاموشی این استان و شهرستان های تابعه آن را منتشر کرده است. برای اطلاع از این برنامه به این صفحه در سایت توزیع برق چهارمحال و بختیاری مراجعه کنید.

برنامه زمان بندی خاموشی های امروز 20 مرداد 1400 استان فارس

اطلاعات خاموشی استان فارس نیز در قالب فایل اطلاعات زمان بندی خاموشی امروز 20 مرداد 1400 برای این استان منتشر شده است. برای دانلود فایل PDF خاموشی‌های این استان اینجا کلیک کنید. برای دسترسی به منطقه بندی و آدرس‌ها به سایت استان فارس مراجه کنید.

 

برنامه زمان بندی خاموشی های امروز 20 مرداد 1400 کردستان

زمان بندی خاموشی امروز 20 مرداد 1400 برای استان کردستان منتشر شده است که در ادامه می توانید آنرا بررسی کنید. برای اطلاع از این برنامه به این صفحه در سایت توزیع برق کردستان مراجعه کنید

برنامه قطع برق 20 مرداد 1400 گلستان

جزئیات برنامه خاموشی استان گلستان را از این لینک می توانید در دسترس داشته باشید. در اینجا جز جدول خاموشی گروه بندی ها، شما به اطلاعات خاموشی ها به تفکیک شهرستان و مناطق صنعتی نیز دسترسی دارید.

برنامه زمان بندی خاموشی های امروز 20 مرداد 1400 قزوین

اطلاعات زمان بندی خاموشی امروز 20 مرداد 1400 برای استان قزوین منتشر نشده است. برای پیگیری ساعات خاموشی این استان می‌توانید از صفحه زمان بندی قطع برق قزوین 1400 استفاده کنید.

جدول قطعی برق امروز 20 مرداد 1400 استان کرمان

جزئیات قطعی برق استان کرمان برای 20 مرداد منتشر شده است. برای اطلاع از جدول خاموشی استان کرمان، می‌توانید به سایت شرکت توزیع برق استان کرمان مراجه کنید.

جدول قطعی برق امروز 20 مرداد 1400 همه استان ها

زمان بندی خاموشی امروز 20 مرداد 1400 مازندران

اطلاعات زمان بندی خاموشی امروز 20 مرداد 1400 استان مازندران منتشر شده است. برای کسب اطلاع از خاموشی، فایل PDF را از اینجا دانلود کنید.

برنامه زمان بندی قطع برق 20 مرداد 1400 آذربایجان غربی

برنامه زمان بندی خاموشی برای استان آذربایجان غربی و شهرهای تابعه توسط شرکت توزیع برق این استان منتشر شده است. برای اطلاع از این برنامه روی این لینک کلیک کنید.

برنامه قطع برق 20 مرداد 1400 بوشهر

جزئیات خاموشی بوشهر برای 20 مرداد نیز مشخص شده است. اطلاعات خاموشی در استان بوشهر و شهرهای آن را با استفاده از این لینک در دسترس خواهید داشت.

برنامه قطع برق 20 مرداد 1400 ایلام

با استفاده از این لینک شما به صفحه اختصاصی خاموشی ها در شرکت توزیع برق استان ایلام هدایت خواهید شد. در اینجا شما برنامه خاموشی های ایلام را به تفکیک شهرستان در دسترس دارید.

زمان بندی خاموشی های امروز 20 مرداد 1400 خراسان جنوبی

اطلاعات و جزئیات برنامه خاموشی استان خراسان جنوبی و شهر بیرجند به طور روزانه به روز رسانی خواهد شد. اطلاعات و جزئیات مربوط به هر روز را از این لینک مشاهده کنید.

برنامه قطع برق 20 مرداد 1400 هرمزگان

این لینک مربوط به صفحه اختصاصی خاموشی های استان هرمزگان است. در اینجا شما با استفاده از اطلاعات موجود از خاموشی محل کار یا سکونت خود مطلع خواهید شد.

زمان بندی خاموشی های امروز 20 مرداد 1400 خراسان شمالی

جزئیات و اطلاعات خاموشی استان خراسان شمالی به مرکزیت بجنورد را با شهرستان های تابعه اش در این لینک مشاهده کنید.

بیشتر بخوانید:

نظر شما در خصوص زمان بندی خاموشی امروز 19 مرداد 1400 چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با تکراتو به اشتراک بگذارید.

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

ارسال نظر