آرون گروپس


خرید گوشی موبایل از کالاتیک
همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

احتمال فیلترینگ واتساپ و اینستاگرام قوت گرفت

یک نماینده مجلس ضمن بحث از طرح صیانت گفته که با اجرای این طرح، احتمال فیلترینگ واتساپ و اینستاگرام و دیگر شبکه‌های اجتماعی بسیار قوی خواهد بود.

نایب رئیس کمیسیون اصل 44 مجلس شورای اسلامی، در ارتباط با وضعیت طرح صیانت گفته که در زمان بررسی طرح در صحن مجلس بارها خواستار شفافیت جلسات، نظرات و آرای شورای عالی فضای مجازی شده بوده و با توجه به اینکه هیچ‌گاه با خواسته او موافقت نشد، نوعی مصونیت خاص در ارتباط با این شورا حس می‌کند. آقای نوری می‌گوید شورای عالی فضای مجازی از هر نوع دادخواهی و شکایت افراد مصون است.

آبان تتر

بیشتر بخوانید: حمله سایبری به شرکت فولاد خوزستان ؛ میزان خسارت وارده چقدر است؟

احتمال فیلترینگ واتساپ و اینستاگرام

غلامرضا نوری نایب رئیس کمیسیون اصل 44 مجلس شورای اسلامی در ادامه صحبت‌های خود درباره وضعیت طرح صیانت گفته که این طرح در وضعیتی قرار دارد که سرنوشت آن حتی برای ما نیز نامشخص است و نمی‌دانیم چه اتفاقی برای آن رخ خواهد داد.

احتمال فیلترینگ واتساپ و اینستاگرام قوت گرفت

این نماینده مجلس می‌گوید طرح صیانت گویی از بازخواست شدن و شفافیت مصون شده است اما ما امیدواریم که این کار را با مردم نکنند. اقای نوری می‌گوید که در صورت اجرای این طرح احتمال فیلتر شدن واتساپ ، فیلتر شدن اینستاگرام و بسیاری از شبکه‌های اجتماعی پرکاربرد دور از ذهن نیست.

آقای نوری می‌گوید که ارسال طرح از کمیسیون اصل 85 به شورای عالی فضای مجازی که در آن زمان عموم اعضای آن با هماهنگی و مهندسی دقیق انتخاب شده بودند تا طرح را به روز کنند اقدام مناسبی بود اما تصمیمات بعدی منجر به ابهاماتی درباره این طرح شد. چراکه اصلاح مصوبه مجلس کار دشواری است و تنها شورای نگهبان می‌تواند مصوبه را تایید نکند.

بیشتر بخوانید:

نظر شما در خصوص افزایش احتمال فیلترینگ واتساپ و اینستاگرام چیست؟ نظراتتان را در این باره با ما و دیگر کاربران تکراتو در میان بگذارید.

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

ارسال نظر (3 نظر)

  به جای درست کردن وضع مملکت به فکر فیلترینگ ان

  پاسخ

  کاش میشد گرونی وتورم رو هم فیلتر میکردید

  پاسخ

  سلام این نمایندگانی که طرح تصویب صیانت را به سینه میزنند آیا در حال حاضر بزرگترین مشکل جامع فیلترینگ کردن اینستاگرام و وات ساپ هست مردم تو معاش خودش موندن عوض فکر کردن و حل مشکل گرانی و تورم لگام گسیخته که زندگی مردم شریف را تباه کرده به مسایل بیمورد رای می‌دهند

  پاسخ