فرادرس


همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

آشنایی با محبوب ترین و پرمخاطب ترین شبکه های اجتماعی 2019

هدف اصلی ساختن یک شبکه اجتماعی برقراری رابطه بین حداقل دو کاربر و حفظ رابطه آن‌هاست. در این نوشتار به معرفی محبوب ترین و پرمخاطب ترین شبکه های اجتماعی 2019 خواهیم پرداخت.

سرمایه گذاری پرسود و تضمینی دلاری

در عصری زندگی می‌کنیم که شبکه‌های اجتماعی یا سوشال مدیاهای زیادی در آن در حال فعالیت هستند. همه این رسانه‌های اجتماعی کاربردی هستند اما برای این که بتوانید بهترین موارد آن‌ها را انتخاب کنید باید زمان زیادی را صرف امتحان کردن سایت‌ها و اپلیکیشن‌های مختلف نمایید. برای کمک به شما و کوتاه کردن زمان این پروسه این مطلب را تدوین کرده‌ایم. در این نوشته با پبهترین بهترین و محبوب ترین و پرمخاطب ترین شبکه های اجتماعی 2019 آشنا خواهیم شد. با تکراتو همراه باشید.

بهترین و محبوب ترین و پرمخاطب ترین شبکه های اجتماعی 2019

فیسبوک (Facebook)

پرمخاطب ترین شبکه های اجتماعی 2019
فیبسبوک ؛ محبوب ترین و پرمخاطب ترین شبکه های اجتماعی جهان در سال 2019

فیسبوک مشکلات زیادی داشته و دارد، اما هنوز هم به راحتی رتبه نخست را در بین بهترین و محبوب ترین و پرمخاطب ترین شبکه های اجتماعی 2019 به خود اختصاص داده است. این شبکه اجتماعی بیش از 2 میلیارد کاربر دارد، به همین دلیل اگر به دنبال راحتترین راه برای ارتباط برقرار کردن با افراد مختلف هستید بهترین گزینه برای شما محسوب می‌شود.

اینستاگرام (Instagram)

اینستاگرام (Instagram)

اگر به دیدن تصاویر و فیلم‌های کوتاه علاقه دارید، اینستاگرام به عنوان یکی از بهترین و محبوب ترین و پرمخاطب ترین شبکه های اجتماعی 2019 می‌تواند بهترین گزینه برای شما باشد. بد نیست بدانید که 35 درصد از افراد بزرگسال آمریکایی در این شبکه اجتماعی حساب دارند. متاسفانه اینستاگرام پر از عکس‌های سلفی و مصنوعی است، ولی اگر بتوانید از این توده‌های نامرتب رد شوید می‌توانید عکس‌های بسیار زیبایی را در این شبکه پیدا کنید.

توئیتر (Twitter)

توئیتر (Twitter)

توئیتر هم از آن دسته شبکه‌های اجتماعی محسوب می‌شود که مورد انتقادهای منفی زیادی قرار گرفته است. محدودیت 280 کاراکتری این شبکه اجتماعی (که قبلا 140 کاراکتر بود) باعث می‌شود که در این رسانه اجتماعی نتوانید به راحتی بحث کنید و باید به این نکته هم اشاره کرد که وجود میلیون‌های روبات فیک در این شبکه باعث شده است که کاربر استفاده بسیار خوبی را در این شبکه تجربه نکند.

با این حال اگر به دنبال خبرهای فوری، واکنش‌های فوری و دسترسی پیدا کردن آسان به شخصیت‌های موردعلاقه خود هستید، توئیتر از محبوبترین سوشال مدیاهای 2019 جهان است که می‌تواند در این راستا به شما کمک کند.

لینکدین (LinkedIn)

لینکدین (LinkedIn)

لینکدین یک شبکه اجتماعی را در اختیار متبحرهای زمینه‌های کاری مختلف می‌گذارد. این رسانه مشهور همچنان در حال رشد به عنوان یکی از بهترین راه‌های موجود برای ساختن رزومه، پیدا کردن یک شغل جدید و شبکه ساختن در دامنه کاریتان شناخته می‌شود.

اسنپ چت (Snapchat)

اسنپ چت (Snapchat)

می‌توان گفت که اسنپ چت پاتوق کاربران جوان است. در این شبکه اجتماعی نمی‌توانید مادربزرگتان را پیدا کنید، اما کاربران جوان زیادی را پیدا می‌کنید که عکس‌ها و فیلم‌های خودشان را به اشتراک گذاشته‌اند. اسنپ چت به یک قابلیت پیام رسان و چند قابلیت سرگرم کننده دیگر هم مجهز است.

تامبلر (Tumblr)

تامبلر (Tumblr)

تامبلر اتفاقی است که در اثر برخورد دو دنیای شبکه اجتماعی و بلاگینگ رخ می‌دهد. آنچه که این رسانه را به یکی از بهترین و محبوب ترین و پرمخاطب ترین شبکه های اجتماعی 2019 تبدیل کرده این است که شما می‌توانید در آن در صفحه شخصی خود عکس، فیلم، متن و سایر رسانه‌های محتوایی را پست بگذارید و افراد دیگری می‌توانند این صفحه را دنبال کنند.

تامبلر ویرایش HTML را هم پشتیبانی می‌کند، به همین دلیل با داشتن کمی استعداد و مهارت برنامه نویسی می‌توانید به راحتی ظاهر و قالب صفحه خود را در این شبکه اجتماعی مطابق با سلیقه خودتان تغییر دهید یا حتی از نام دامنه خود استفاده کنید. این سایت اجتماعی هم اکنون برای کاربران خردسال هم قابل استفاده می‌باشد.


بهترین گجت های پوشیدنی 2019 : دوران فناوری‌های آنالوگ خیلی وقته که به سر آمده


پی اینترست (Pinterest)

پی اینترست (Pinterest)

پی اینترست بهترین سایت موجود برای بوک مارک کردن تصاویر مورد نظرتان است، اگرچه که فیلم و فایل‌های GIF را هم پشتیبانی می‌کند. در این سوشال مدیای محبوب می‌توانید در بوردهای شخصی یا عمومی خودتان عکس بگذارید، کاربران و بوردهای دیگر را دنبال کنید و درباره عکس‌های مختلف کامنت دهید. اگر برای انجام یک پروژه شخصی یا رسیدن به یک ایده خوب به یک منبع الهام منحصر بفرد نیاز دارید، پی اینترست بهترین گزینه برای شما محسوب می‌شود.

سینا ویبو (Sina Weibo)

سینا ویبو (Sina Weibo)

سینا ویبو جواب چین برای مقابله با توئیتر است. این شبکه اجتماعی با بیش از 400 میلیون کاربر یکی از بهترین و پرمخاطب ترین شبکه های اجتماعی 2019 محسوب می‌شود. دولت چین مدام این سایت را سانسور می‌کند، اما اگر می‌خواهید بدانید که هر لحظه در شرق دور چه می‌گذرد توصیه می‌کنیم که در این شبکه اجتماعی ثبت نام کنید.

ردیت (Reddit)

ردیت (Reddit)

ردیت که به عنوان صفحه اول اینترنت شناخته می‌شود، ترکیبی از یک فورم بحث و صفحه انتقال محتوا است. در این شبکه کاربر می‌تواند به یک محتوای خاص رای مثبت و منفی بدهد به همین دلیل شما می‌توانید به طور لحظه‌ای ببینید که چه محتوایی محبوبتر است. ردیت زیرشاخه هم دارد و هر موضوعی را در قالب زیرشاخه‌هایش به شما نشان می‌دهد. اگر تفریح و علاقه خاصی دارید، ردیت بهترین زمینه را برای پیدا کردن افراد شبیه به خودتان در اختیارتان می‌گذارد.

تیک تاک (TikTok)

تیک تاک (TikTok)

تیک تاک یکی از جدیدترین نرم افزارهای شبکه اجتماعی جهان است و می‌خواهد فضایی را پر کند که واین (Vine) با منفعل شدنش خالی کرد. تقاضای زیادی برای کلیپ‌های ویدئویی کوتاه وجود دارد؛ اگر شما هم به چنین رسانه‌هایی علاقمند هستید، تیک تاک زمینه دسترسی به آن‌ها را برایتان فراهم می‌کند. نرم افزار این شبکه اجتماعی به همین دلیل بیشترین میزان دانلود را در مقایسه با نرم افزار سایر شبکه‌های اجتماعی در سه ماهه اول سال 2018 و توانسته جایگاهی را در لیست بهترین و محبوب ترین و پرمخاطب ترین شبکه های اجتماعی 2019 به خود اختصاص دهد.

اسک دات اف ام (Ask.fm)

اسک دات اف ام (Ask.fm)

اسک دات اف ام یک سایت پرسش و پاسخ است. آنچه باعث شهرت این سایت به عنوان یکی از محبوب ترین سوشال مدیاهای 2019 جهان شده این است که شما می‌توانید در آن سوالی را مطرح کنید و هر کسی که سوال را بخواند می‌تواند فکر و جواب خودش را برای آن بنویسد. اسک دات اف ام ابتدا گمنام بود، اما خودکشی دو بچه انگلیسی بعد از تهدید شدنشان در فضای سایبری باعث شد که این سایت مشهور شود.

وی کنتاکته (VKontakte)

وی کنتاکته (VKontakte)

وی کنتاکته معادل روسی فیسبوک است و محبوبترین سایت شبکه اجتماعی در روسیه محسوب می‌شود. این شبکه اجتماعی بسیاری از ویژگی‌های رقیب آمریکاییش نظیر گروه، صفحه، پیام رسان شخصی، مدیریت رویداد، تگ سازی تصویر و بازی‌های درون برنامه‌ای را در اختیار شما می‌گذارد.

فلیکر (Flickr)

فلیکر (Flickr)

فلیکر در اصل یک سایت برای به اشتراک گذاری تصویر است. این شبکه اجتماعی به صورت رایگان و پولی ارائه شده است. فلیکر ابتدا در نسخه رایگان خود 1 ترابایت فضا را در اختیار کاربرش می‌گذاشت، اما در اوایل سال 2019 این حجم را به یک محدودیت 1000 عکسی تغییر داد. در فلیکر می‌توانید عکس مورد نظرتان را کامنت گذاری و لایک کنید و با سایر افراد به اشتراک بگذارید.

میت آپ (Meetup)

میت آپ (Meetup)

میت آپ فاصله بین یک شبکه اجتماعی آنلاین و یک شبکه اجتماعی ساخته شده از زندگی واقعی را زیاد کرده است. این فضای اجتماعی شما را به کمک ابزارهایش قادر می‌سازد تا گروه‌ها و رویدادهای مطابق با علائق خود را پیدا کنید و در رویداد بعدی گروه مورد نظرتان شرکت نمایید. اگر در یک شهر بزرگ زندگی می‌کنید با میت آپ می‌توانید در انواع بسیار مختلفی از گردهمایی‌ها شرکت کنید.

اینترنیشنز (InterNations)

اینترنیشنز (InterNations)

اگر در کشوری غیر از سرزمین مادری خود زندگی می‌کنید، حتما باید اینترنیشنز را روی گوشی خود نصب کنید. این سوشال مدیا به شما کمک می‌کند تا افرادی را که زبان، علائق و فعالیت کاری یکسانی با شما دارند، پیدا کنید. اینترنیشنز هم مانند میت آپ رویدادهای فیزیکی زیادی را به شما معرفی می‌کند. آنچه که باعث معرفی این شبکه به عنوان یکی از محبوب ترین سوشال مدیاهای 2019 شده این است که شما در آن می‌توانید درباره محل زندگی جدید خود سوال‌های مختلفی بپرسید و جواب‌های آن‌ها را از طرف کاربران مختلف دریافت کنید.

ژینگ (XING)

ژینگ (XING)

ژینگ یک جایگزین محبوب برای لینکدین در اروپا است. پروفایل‌ها، رویدادها، گروه‌ها، فروم‌های بحث و ویژگی‌های اجتماعی از ابزارهایی هستند که در این سوشال مدیای مشهور دریافت می‌کنید. ژینگ یک قابلیت جستجوی پیشرفته هم دارد، ولی برای استفاده از آن باید ماهیانه مبلغی را پرداخت کنید.

نکست دور (Nextdoor)

نکست دور (Nextdoor)

نکست دور یک شبکه اجتماعی همسایه مبنا است. این فضای اجتماعی احترام خاصی برای اصل حریم خصوصی قائل است به این معنی که تنها افراد ساکن در منطقه شما می‌توانند در گروه خاص منطقه زندگیتان شرکت کنند. اگر به دنبال راهی برای مدیریت محل زندگیتان هستید و می‌خواهید افراد ساکن در زندگیتان را از خبرهای مختلف آگاه کنید، نکست دور بهترین گزینه برای شما محسوب می‌شود.


بهترین گوشی های ارزان قیمت چینی : با پرداخت هزینه‌ای اقتصادی گوشی خوب بخرید


تیندر (Tinder)

تیندر (Tinder)

اگر در جستجوی عشق هستید، تیندر نرم افزاری است که باید آن را دانلود کنید. این پلت فرم شبکه اجتماعی پر از افراد مجردی است که می‌خواهند فرد مورد نظرشان را ملاقات و اوقات خود را با او سپری کنند.

فوراسکوئر (Foursquare)

فوراسکوئر (Foursquare)

آنچه که فوراسکوئر را به یکی از محبوب ترین سوشال مدیاهای 2019 جهان تبدیل کرده مکان مبنا بودن آن است. اگر در این شبکه اجتماعی عضو شوید زمانی که خارج از خانه هستید می‌توانید به کمک آن مکان‌ها، رستوران‌ها و رویدادهای مورد علاقه خود را پیدا کنید. البته مکان مبنا بودن فوراسکوئر باعث شده که این پلت فرم با سوالات و چالش‌های زیادی در زمینه حریم خصوصی مواجه شود، به همین دلیل ممکن است که این برنامه گزینه مناسبی برای شما نباشد.

مای اسپیس (Myspace)

مای اسپیس (Myspace)

مای اسپیس هنوز زنده است. این شبکه اجتماعی ملودیک از جهات زیادی توانست خلایی را که در اثر حذف ویژگی‌های اجتماعی اسپاتیفای ایجاد شد، پر کند. مای اسپیس شما را قادر می‌سازد تا به طور همزمان به یک موسیقی گوش دهید و درباره آن با شخص دیگری چت کنید.

بیشتر بخوانید:

.

منبع: makeuseof

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

ارسال نظر