همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

بهترین مینی سریال های کره ای ؛ عاشقانه، کمدی، مدرسه ای، تاریخی

بهترین مینی سریال های کره ای مخاطبان بسیاری دارد. امروز بهترین های آنها در ژانرهای عاشقانه، کمدی، مدرسه ای، تاریخی و غیره را  معرفی خواهیم کرد، با ما باشید.

فرهنگ پاپ کشور کره جنوبی چند وقتی است که توانسته مخاطبان گسترده‌ای را از سرتاسر جهان به خود جذب نماید. درحقیقت بدون هیچ لغزشی می‌توان گفت که اکنون این فرهنگ جهانی شده است و رقیب بالقوه برای فرهنگ آمریکایی محسوب می‌گردد. فیلم‌ها و سریال‌های کره‌ای یکی از جنبه‌ها و عناصری است که درجهت جهانی شدن فرهنگ کره‌ای نقش به‌سزایی داشته است. نشان به آن نشان که در کشور ما محبوبیت فرهنگ کره‌ای مرهون سریال‌های جذاب ساخته این کشور بوده است.

بسیاری از ما ایرانی‌ها با سریال‌های کره‌ای رابطه خوبی داشته و مخاطب فعال آن می‌باشیم. بنابراین پرداختن به این مسئله خالی از لطف نیست. با اینحال با توجه به آنکه ممکن است افراد وقت زیادی مانند گذشته نداشته باشند، دیدن سریال‌های طولانی میسر نباشد. با اینحال اگرچه اکثر سریال‌های کره‌ای که ما می‌شناسیم، بسیار بلند هستند.

اما تعداد زیادی مینی سریال کره‌ای وجود دارد که جذابیتش کمتر از دیگر سریال‌های ساخت این کشور نیست. در همین راستا تلاش خواهیم کرد در این مقاله به شما برخی از بهترین مینی سریال‌ های کره ‌ای ، بهترین مینی سریال کره ‌ای عاشقانه ، بهترین مینی سریال کمدی کره ای و دیگر سریال‌های کوتاه جذاب این کشور را به شما معرفی نماییم.

بهترین مینی سریال های کره ای ؛ عاشقانه، کمدی، مدرسه ای، تاریخی

اگر طرفدار نمایش‌ها و سریال‌های کره‌ای هستید، اما وقت دیدن سریال‌های اغلب بلند این کشور را ندارید. مایوس نشوید. چراکه باید این مژده را به شما بدهیم که تعدادی کثیری از مینی سریال‌های کره‌ای وجود دارد که قطعا از دیدن آنها پشیمان نخواهید شد. ما در طول نوشتار تلاش خواهیم کرد بهترین مینی سریال های کره ای را به شما معرفی نماییم.

بیشتر بخوانید:

بهترین فیلم های کره ای 2021

بهترین فیلم های کره ای 2020

You Drive Me Crazy!

بهترین مینی سریال های کره ای ؛ عاشقانه، کمدی، مدرسه ای، تاریخی

داستان این سریال درباره شخصیت‌هایی به نام هان اون-سونگ (نام اصلی بازیگر لی یو-یونگ است) و کیم را-وان (کیم سئون-هو است که دوستانی صمیمی هشت ساله هستند اما روابط عالی میان آنها پس از آنکه برای نخستین بار یک شب را کنار هم می‌گذرانند، تغییر پیدا کرده و همه چیز عوض می‌شود.

این مینی سریال تنها دو اپیزود دارد که هر اپیزودش تنها نیم ساعت است و برای دیدن تمام این سریال تنها به یک ساعت نیاز دارد. این سریال که در ژانر کمدی قرار دارد به گفته بسیاری بهترین مینی سریال کمدی کره ای شناخته شده است.

اکنون پس از صحبت درباره مینی سریال You Drive Me Crazy! در ادامه معرفی بهترین مینی سریال های کره ای اکنون می‌خواهیم درباره سریال Secret Queen Makers به صحبت بپردازیم.

بیشتر بخوانید:

بهترین سریال های کره ای 2020

بهترین سریال های کره ای مدرسه ای 

Secret Queen Makers

بهترین مینی سریال های کره ای ؛ عاشقانه، کمدی، مدرسه ای، تاریخی

داستان این سریال درباره دختری بسیار درس‌خوان و انزواطلب می‌باشد که بعدا مشخص می‌شود بسیار زیبا نیز است. در طول داستان ما مواجه با 6 کارکرد اصلی مرد هستیم که در تلاشند با کمک به دختر دل او را بربایند.

این سریال دارای 7 اپیزود است که هر اپیزود آن نیز 15 دقیقه بیشتر زمان ندارد. بنابراین برای دیدن کل آن تنها نیاز به 1 و 45 دقیقه وقت است. این سریال که به مانند نمایش قبلی یک سریال کمدی است. به نظر بسیاری از دوست‌داران متعصبش بهترین مینی سریال کمدی کره ای می‌‌باشد. اما فارغ از هر گونه تعصبی جذابیت این سریال آنقدری هست که ان را جزو فهرست برترین مینی سریال های کره ای در سال 2021 قرار دهیم.

پس از صحبت درباره سریال Secret Queen Makers اکنون درصدد آن هستیم که در ادامه معرفی بهترین مینی سریال های کره ای به معرفی سریال جذاب دیگری به نام Queen of the Ring بپردازیم.

بیشتر بخوانید:

بهترین فیلم های کره ای تاریخی

بهترین سریال های کره ای تاریخی

Queen of the Ring

بهترین مینی سریال های کره ای

داستان این سریال در مورد دختری به نام نان هی (کیم سول گی) است که به خودش باور ندارد زیرا احساس می‌کند، نسبت به دیگران زشت تر است. یک روز اما او حلقه رازآلود خانوادگی را پیدا می‌کند که به کمک آن با پسری به نام سی- گان (هیو-سئوپ) آشنا می‌شود. این پسر بسیار خوش‌تیپ بوده و شخصیت خونسردش ایده‌آل شخصیت اصلی داستان می‌باشد.

این سریال دارای 6 اپیزود است که هر اپیزود 30 دقیقه‌ای می‌باشد. بنابراین برای دیدن کل آن تنها شما نیاز به سه ساعت وقتی دارید. به نظر بسیاری از منتقدان این فیلم فانتزی-عاشقانه بهترین مینی سریال کره‌ ای عاشقانه تابه‌حال ساخته شده است. بنابراین دیدن آن ابدا خالی از لطف نیست.

پس از صحبت درباره سریال Queen of the Ring اکنون در ادامه معرفی بهترین مینی سریال های کره ای می‌خواهیم درباره نمایش پر مخاطب Seven First Kisses به صحبت بپردازیم. در ادامه نوشتار ما را دنبال نمایید.

بیشتر بخوانید:

فصل دوم سریال کره ای سرنوشت (Faith)

بهترین سریال های کره ای نتفلیکس

Seven First Kisses

بهترین مینی سریال های کره ای

این سریال درباره مین سو جین (لی چو هی) کارمند فروشگاه Lotte Duty Free است که قبلا هرگز در رابطه‌ای نبوده است.  یک روز او با الهه روابط عاشقانه یعنی چیو جی-وو ملاقت می‌کند.

این دوست به او کمک می‌کند بهترین شریک را برای اولین بوسه از میان هفت مرد انتخاب نماید. این هفت مرد شامل یک میلیاردر مذهبی (لی جون-گی)، یک رئیس رمانتیک (پارک هائه-جین) یک مامور مخفی جذاب (جی چانگ-ووک) ، یک دوست قدیمی که از دختر جوانتر بوده (کای) ، یک وارث تشکیلات خانوادگی (اوک تائک-یئون) یک پسر دخترکش (لی جونگ- سوک) و در نهایت یک نویسنده با روحی آزاد و رها که دائما درحال سفر است، می‌باشد.

این سریال شامل اپیزود است که هر اپیزود 9 تا 12 دقیقه زمان دارد و برای دیدن کل آن شما تنها نیاز به صرف 1 ساعت و نیم وقت دارید. همانطور که از تم داستان مشخص است با ما سریالی عاشقانه مواجهیم که به نظر بسیاری مخاطبان متعصب شریال بهترین مینی سریال کره ای عاشقانه می‌باشد. اگر نخواهیم این گفته را تایید کنیم اما قاطعا می‌توان این سریال با داستانی بدیع و جالب را در فهرست برترین مینی سریال های کره ای در سال 2021 قرار دهیم..

پس از صحبت درباره سریال Seven First Kisses اکنون در ادامه معرفی بهترین مینی سریال های کره ای قصد آن را داریم که درباره سریال The Boy Next Door به صحبت بپردازیم.

بیشتر بخوانید:

بیشترین فالوور اینستاگرام کره ای

بهترین گروه های کیپاپ (K-Pop)

The Boy Next Door

بهترین مینی سریال های کره ای ؛ عاشقانه، کمدی، مدرسه ای، تاریخی

داستان این سریال درباره دو دانشجو کالج به نام پارک کیو تائه (چو وو شیک) و سونگ گی جائه (جانگ کی-یونگ) است که در همسایگی هم زندگی می‌کنند و اصلا باهم خوب نبوده و یکجوریا از هم تنفر دارند. پس از یک اتفاق این دو پسر مجبور می‌شوند با هم زندگی کنند.

آنها در همین اثنا متوجه می‌شوند که هر دو با دختری به نام کیم مین-آه دوست می‌باشند. پس از این اتفاق آنها در موقعیت‌های خنده‌دار و شرم‌آور با دوست مشترکشان مواجه می‌شوند که منجر به دانستن این موضوع می‌شود که آنها هر دو همجنگسرا بوده و یکدیگر را دوست می‌دارند.

این سریال دارای 15 اپیزود است که هر اپیزود 6 دقیقه‌ای است. به همین دلیل برای دیدن کل این سریال شما به 1 ساعت نیم زمان نیاز دارید. این سریال با داستانی جالب و البته جلب کننده قطعا در فهرست هترین مینی سریال‌های کره‌ای در سال 2021 قرار می‌گیرد.

اکنون پس از صحبت درباره سریال The Boy Next Door می‌خواهیم درباره سریال Page Turner به بحث بنشینیم. برای آشنایی با تمام مینی سریال‌های جذاب کره‌ای ما را در ادامه نوشتار دنبال نمایید.

بیشتر بخوانید:

سریال پاچینکو (Pachinko)

بهترین فیلم های کره ای کمدی

Page Turner

بهترین مینی سریال های کره ای ؛ عاشقانه، کمدی، مدرسه ای، تاریخی

داستان این سریال درباره یک اعجوبه پیانو به نام یون یو سول (کیم سو هیون) است که پس از یک تصادف رانندگی نابینا می‌شود. او پس از این حادثه تلاش می‌کند تا زندگی خود را با کمک جونگ چا سیک (جیسو) همکارش و سئو جین موک (شین جائه-ها) رقیب قدیمی و دوست امروزش سروسامان داده و با وجود معلولیتش به کاری که عاشقانه آن را دوست می‌دارد، ادامه دهد.

این سریال دارای 3 اپیزود است که هر اپیزود یک ساعته می‌باشد. برای دیدن کل آن شما باید 3 ساعت زمان صرف نمایید. این سریال که روایتی جذاب از پشتکار، تلاش و نوع دوستی پیام جز از خودگذشتگی، عشق و تلاش ندارد. به همین جهت دیدن آن خالی از لطف نخواهد بود.

پس از صحبت درباره سریال Page Turner می‌خواهیم در ادامه بحث درباره بهترین مینی سریال های کره ای به بحث درباره نمایش جذاب One Sunny Day بشینیم. با ما همراه باشید.

بیشتر بخوانید:

بهترین سریال های کره ای کمدی

بهترین کانال تلگرام فیلم و سریال کره ای

One Sunny Day

بهترین مینی سریال های کره ای ؛ عاشقانه، کمدی، مدرسه ای، تاریخی

داستان این سریال درباره کیم جی-هو (سو جی-ساب) مرد دل شکسته است که برای یک پروژه کاری به جزیره ججو سفر کرده و در این جزیره دائما با دختری به نام کیم –ی-وون برخوردار می‌کند. در طی حادثی هر دوی آنها مورد سرقت قرار می‌گیرند و مرد کیف پول و زن موبایلش را از دست می‌دهد. آنها مجبور هستند.که در یک خانه بخوابند. آنها به‌دلیل نداشتن کیف پول و موبایل به شدت به یکدیگر وابسته می‌گردند. این ارتباط نزدیک باعث آن می‌شود که این دو زن و مرد عاشق یکدیگر شوند.

این سریال دارای 10 اپیزود است که هر کدام از قسمت‌ها 12 دقیقه‌ای می‌باشد. بنابراین برای دیدن کل آن شما نیاز دارید که دو ساعت وقت صرف نمایید. این سریال عاشقانه به دلیل داستان جذاب و خلاقانه‌اش قطعا جزوه بهترین‌ها در فهرست مینی سریال‌های کره‌ای خواهد بود.

پس از صحبت درباره سریال One Sunny Day اکنون در ادامه بحث بهترین مینی سریال‌ های کره ای قصد آن را داریم که درباره مینی سریال تاریخی Splash Splash Love به صحبت بپردازیم. ما را در ادامه همراهی نمایید.

بیشتر بخوانید:

بهترین سریال های 2021

بهترین سریال های نتفلیکس در سال 2021

Splash Splash Love

بهترین مینی سریال های کره ای ؛ عاشقانه، کمدی، مدرسه ای، تاریخی

دن بی (کیم سول-گی) دانش آموز دبیرستانی است که توانایی آن را دارد که در روزهای بارانی به هر مکانی که می‌خواهد، منتقل شود. دن-بی که تحت فشار آزمون‌ها برای دانشگاه است نمی‌تواند فشارها را تحمل کرده و خود به دوران چوسان منتقل می‌سازد. در آنجا او با لی دو (یون دو جون) آشنا می‌شود. این شخصیت یک پادشاه جوان در دوران چوسان است که به دلیل خشکسالی و شیوع یک بیماری همه‌گیر در وضعیت دشواری قرار دارد.

این سریال 2 دو قسمت دارد که هر کدام از قسمت‌ها 1 ساعت و ده دقیقه‌ای است. بنابراین برای دیدن کل این سریال نیاز است که شما دو ساعت بیست دقیقه زمان صرف نمایید. این سریال فانتزی-تاریخی قطعا شما را بر صفحه نمایشگر میخکوب خواهد کرد و از دیدن آن لذت خواهید برد. بدون هیچ تردیدی این سریال جزوه بهترین مینی سریال‌های کره‌ای تاریخی می‌باشد.

پس از صحبت درباره سریال Splash Splash Love اکنون در ادامه معرفی بهترین مینی سریال های کره ای قصد آن را داریم به بحث در ارتباط با مینی سریال Be Positive بنشینیم. ما را در ادامه همراهی نمایید.

بیشتر بخوانید:

بهترین سریال های HBO در سال 2021

بهترین سریال های ترکی 2021

Be Positive

بهترین مینی سریال های کره ای ؛ عاشقانه، کمدی، مدرسه ای، تاریخی

داستان این سریال درباره هوان دونگ یک دانشجوی سال آخر سینما است که پروژه پایانی دانشگاه او کارگردانی یک فیمل است. فیلمنامه او یک جایزه بزرگ را از آن خود می‌کند اما هنگام تلاش برای نهایی کرده فیلم، او با مشکلی سخت روبرو می‌گردد. در همین راستا او از دوست دختر سابقش هی هیونگ می‌خواهد که نقش اصلی فیلمش را ایفا کند. این دختر از درخواست کارگردان جوان متعجب شده اما در هر صورت با او موافقت می‌کند و فیلم این کارگردان با موفقیت به پایان می‌رسد.

این سریال 6 اپیزود دارد که هر کدام از این قسمت‌ها 10 دقیقه‌ای است. بنابراین برای دیدن کل آن شما تنها باید 1 ساعت زمان بگذارید. این سریال جذاب که موضوعش بسیار جدید و جالب است یکی از بهترین مینی سریال‌هایی خواهد شد که تا به حال دیده‌اید.

اکنون پس از صحبت درباره سریالBe Positive در ادامه معرفی بهترین مینی سریال های کره ای قصد آن را داریم درباره یکی دیگر مینی سریال‌های جذاب کره‌ای به نام Puck به صحبت بپردازیم.

بیشتر بخوانید:

بهترین سریال های کره ای 2021

بهترین سریال های عاشقانه 2021

Puck

بهترین مینی سریال های کره ای ؛ عاشقانه، کمدی، مدرسه ای، تاریخی

داستان این مینی سریال درباره جون-مان است که به دلیل بدهی‌های همسر سابقش چاره‌ای جز کار کردن و خدمت کردن به رئیس یک باند تبهکار ندارد. اگرچه او شخصیت آرام و صمیمی دارد اما مجبور می‌شود به‌عنوان شرخر کار کند. او برای دریافت بدهی از مربی هاکی روی یخ، به تیم هاکی می‌پیوندد.

این سریال تنها دو اپیزود دارد که هر کدام از اپیزودها یک ساعت و دقیقه زمان می‌برند. به همین دلیل برای تماشای کل این سریال شما تنها نیاز به صرف دو ساعت و بیست دقیقه زمان دارید. این سریال که برای طرفداران سریال‌ها و فیلم‌های ورزشی قطعا جذاب‌تر خواهد بود. به دلیل داستان بدیع و هیجان‌انگیزش در لیست بهرتین مینی سریال های کره ای قرار خواهد گرفت.

اکنون پس از صحبت درباره سریال Puck در ادامه معرفی بهترین مینی سریال های کره ای قصد آن را داریم درباره سریال Another Parting به بحث بنشینیم. برای دانستن جزئیات پیرامون این سریال ادامه مطلب را دنبال نمایید.

بیشتر بخوانید:

بهترین انیمیشن های سریالی 2020 

بهترین سریال های نتفلیکس 2020

Another Parting

بهترین مینی سریال های کره ای ؛ عاشقانه، کمدی، مدرسه ای، تاریخی

داستان این سریال درباره مرد و زنی به نام‌های سئو این گوک و وانگ جی وون است که در آخرین لحظات زندگی خود و در این روز مخصوص با هم زمان را می‌گذرانند. مرد قصد آن را دارد که کارهای خطرناک انجام داده و تا ته خط برود و زن برعکس دنبال آن است که از لحظه لحظه باقی‌مانده لذت تام و تمام را ببرد.

این سریال پنج اپیزود دارد. هر اپیزود ده دقیقه‌ای است و بنابراین برای دیدن کل این سریال شما تنها نیاز به صرف 50 دقیقه دارید. همانطور که در طرح داستان بیان کردیم این سریال بر پایه ایده‌ای بسیار خلاقانه طراحی شده است که داستان و رویدادهای آن قطعا شما را مجذوب خواهد کرد.

اکنون پس از صحبت درباره سریال Another Parting در ادامه معرفی بهرین مینی سریال های کره ای قصد آن را داریم که درباره مینی سریال جذاب دیگری به نام We Broke Up به بحث بنشینیم.

بیشتر بخوانید:

بهترین سریال های شبکه نمایش خانگی

بهترین سریال های ترکی 2020

We Broke Up

بهترین مینی سریال های کره ای ؛ عاشقانه، کمدی، مدرسه ای، تاریخی

داستان این سریال درباره یک نوازنده به نام کانگ سئونگ یون و یک دانشجو به نام ساندرا پارک است که روابط عاشقانه خود را به پایان رسانده و از هم جدا شده‌اند. با اینحال آنها زندگی مشترک خود را در یک خانه ادامه داده و تلاش می‌کنند با شیوه جدید زندگی همدیگر کنار بیایند.

این سریال 10 اپیزود دارد که هر کدام از این قسمت 15 دقیقه‌ای است. به همین جهت برای دیدن کل این سریال شما باید تنها دو ساعت و نیم وقت بگذارید.

این سریال جذاب برای کسانی که جزئیات روابط عاشقانه، دعواها و کشمکش‌ها زوجین جذاب است، می‌تواند بسیار سرگرم‌کننده باشد. علاوه‌بر داستان جالب و بدیع این مینی سریال می‌توانیم به دیالوگ‌ها تاثیرگذار و گاها خنده‌دار شخصیت‌ها اشاره کنیم که همگی بر جذابیت داستان افزوده‌اند.

بیشتر بخوانید:

بهترین سریال های جم تی وی (GEMTV)

بهترین سریال های کمدی خارجی

جمع‌بندی

محصولات فرهنگی کشور کره جنوبی چند صباحی است که توانسته مخاطبان گسترده‌ای را از سرتاسر جهان جذب خود نماید. درواقع  بدون هیچ تردیدی می‌توان گفت که اکنون این فرهنگ جهانی شده است و رقیب بالقوه‌ای برای فرهنگ آمریکایی و هالیوودی به حساب می‌آید. فیلم‌ها و سریال‌های کره‌ای یکی از  عناصری است که در راستای جهانی شدن فرهنگ کره‌ای نقش به‌سزایی ایفا کرده است. نشان به آن نشان که در کشور ما محبوبیت فرهنگ کره‌ای عمدتا مرهون سریال‌های جذاب کره‌ای بوده است.

بسیاری از ما ایرانی‌ها خاطرات زیادی با سریال‌های کره‌ای داریم و مخاطب پیگیر آن می‌باشیم. بنابراین پرداختن به این مسئله ابدا بیهوده نیست. با توجه به آنکه ممکن است عاشقان سریال‌ها کره‌ای وقت زیادی را برای دیدن سریال‌های ساخت این کشور نداشته باشند.

ما تلاش کردیم در این مقاله برخی از بهترین مینی سریال های کره ای که دیدن آن زمان بسیار کمی را صرف می‌کند، به شما معرفی سازیم تا شما عاشقان سریال‌های کره‌ای بتوانید حتی با کمبود وقت بهره‌ای را که می‌خواهید، ببرید.

همانطور که در طول نوشتار به آن پرداخته شد مینی سریال‌های بسیار خوش‌ساخت و جذابی در انواع ژانرها وجود دارد که ما بهترین‌های آنها به شما معرفی کرده‌ایم. امیدواریم توانسته باشیم در جهت آشنایی شما با بهترین مینی سریال های کره ای کمکی کنیم. اگر مسئله یا نکته‌ای وجود دارد که به آن نپرداختیم، خوشحال می‌شویم آن را با ما در میان بگذارید.

بیشتر بخوانید:

منبع: annyeongoppa

نظر شما درباره بهترین مینی سریال های کره ای چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با تکراتو در میان بگذارید!

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

فیگار، فیلم، گیم و آرتارسال نظر